Top Baneris

Dar vienam Kelių direkcijos darbuotojui – įtarimai dėl korupcijos

2017 kovo 6 d.
Lietuvos automobilių kelių direkcija.<br>wikimapia.org nuotr.
Lietuvos automobilių kelių direkcija.
wikimapia.org nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiandien dėl šiurkščių darbo drausmės pažeidimų ir įtarimų korupcija iš pareigų atleistas Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) direktoriaus pavaduotojas Daivis Zabulionis.

Sprendimas dėl buvusio LAKD direktoriaus pavaduotojo priimtas remiantis Specialiųjų tyrimų tarnybos Susisiekimo ministerijai pateikta informacija dėl D. Zabulionio galimos korupcinės veiklos, pavienių verslo grupių protegavimo, naudojimosi tarnybine padėtimi verslo atstovams teikiant neviešintiną informaciją.

Portalas 15min kovo 8 dieną pranešė, kad D. Zabulionis iš pareigų atleistas gavus teisėsaugos informacijos apie galimus neskaidrius jo ryšius su koncerno „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu ir buvusiu infrastruktūros statybos bendrovės „Kauno tiltai“ valdybos pirmininku, dabar – stebėtojų tarybos nariu Nerijumi Eidukevičiumi, ieškojo galimybių gauti valstybės užsakymų ir „Kauno tiltams“, ir „MG Baltic“ įmonei „Mitnija“.

„Įstaigos, kuri kontroliuoja valstybės keliams išleidžiamus šimtus milijonų, vadovų reputacijos negali temdyti net menkiausias šešėlis“, – sakė susisiekimo ministras R. Masiulis, kuris pirmadienį išsikvietė įstaigos direktorių Egidijų Skrodenį aptarti Kelių direkcijoje susiklosčiusią padėtį.

Susisiekimo ministerija dėl buvusio LAKD direktoriaus pavaduotojo korupcinio pobūdžio veiksmų kreipsis į Generalinę prokuratūrą. LAKD suformuota komisija, pradėtas vidinis patikrinimas.

Susisiekimo ministerija daugiau informacijos paviešins tada, kai komisija pateiks savo išvadas susisiekimo ministrui.

2016 metų rugsėjo mėnesį LAKD informavo, kad pusmečiui nuo pareigų nušalintas kyšio ėmimu iš statybos bendrovės „Šiaulių plentas“ vadovų įtariamas Lietuvos automobilių kelių direkcijos darbuotojas Artūras Aušra.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video