Top Baneris

Daikin MCK70YV – švaresnis oras bet kuriuose namuose

2022 liepos 22 d.
daikin
Pasidalykite straipsniu

Kiekvienam žmogui aktuali gera savijauta ir sveikata. Tačiau kokie sprendimai kasdieniame gyvenime, be jokių papildomų pastangų gali padėti tai pagerinti? INDUSTEK klientai mano Staigaus srauto Daikin oro valytuvai ir drėkintuvai yra idealiai tam tinkantis sprendimas. Pristatome naujieną – Daikin oro valytuvą ir drėkintuvą MCK70YV.

Daikin MCK70YV oro valytuvai ir drėkintuvai skirti 100 kv.m komercinės ar gyvenamosios paskirties patalpoms, kuriose geba maksimaliai efektyviai sunaikinti ore sklandančias virusų daleles, alergenus, bakterijas ir nemalonius kvapus. Ir tai ne tik “ant popieriaus” surašyta, šių oro valytuvų efektyvumas įrodytas moksliškai bei ne kartą įvertintas Lietuvos gyventojų.

Flash Streamer – Naikina virusus ir bakterijas

Prancūzijos laboratorijoje „Institut Pasteur de Lille“ atlikti bandymai parodė, kad šis DAIKIN oro valytuvas vos per 150s gali vidutinio dydžio patalpoje iš oro pašalinti ~99,98% žmonėms pavojingų virusų HCoV-229E dalelių.

Įvairūs pažangūs technologiniai sprendimai ir laboratoriškai įrodytas efektyvumas itin aktualus alergiškiems žmonėms bei namų ūkiams, kuriuose yra mažamečių bei vyresnio amžiaus žmonių.

DAIKIN, kaip oro valytuvų rinkos lyderio statusą atitinkančio MCK70YV valytuvo efektyvumo priežastis – „Flash Streamer“ (liet. Staigaus srauto)technologija bei plazmos jonų sklaida. Šios technologijos į orą patalpoje išleidžia įgreitintų elektronų srautą. Šie elektronai jungiasi prie deguonies ir azoto molekulių, sudarydami neigiamus jonus. Šie elementai gali nukenksminti įvairias pavojingas virusų molekules, prisideda prie to, kad patalpoje nevyrautų nemalonūs kvapai, nepasklistų daug žiedadulkių.

Tačiau pažangi elektronų srauto įgreitinimo technologija nėra vienintelis pažangus sprendimas oro valytuvo konstrukcijoje. Jūsų komfortui taip pat tarnauja elektrostatiniai, aukšto našumo HEPA filtrai. Jie gali sugauti daleles, kurių skersmuo vos 0,1 mikrono. Oro gaivumu rūpinasi regeneravimo ir dezodoravimo filtrai, dirbantys išvien su dulkių ir kvapo jutikliais, kurie nuolat bando aptikti oro užterštumą ir išvalyti.


image
         DAIKIN MCK70YV oro valytuvas
Pritaikytas didesnėms erdvėms iki ~100m² gyvenamosiose ir lengvos komercinės įrangos patalpose:
Oro drėkinimas, dulkių filtravimas ir dezodoravimas viename įrenginyje.
Švarus oras dėka Daikin „Pagauk ir išvalyk“ principo, skirto teršalų skaidymui.
Aukšto našumo HEPA filtras, sulaikantis smulkias dulkių daleles.
“Sugaudo” net iki 99 % smulkiausių kenksmingų dalelių ir pašalinių kvapų.
Jonizuoja orą.
Ururu drėkinimo funkcionalumas palaiko reikiamą patalpų drėgmę.
Nauja stilinga ir kompaktiška konstrukcija: 461x695x347 mm.

Tylos ir komforto etalonas

Turint omeny, kad šie japoniški oro valytuvai veikia ganėtinai paprastai, bet ypač efektyviai, akivaizdu, kad DAIKIN namuose netrukdo nei susikaupus dirbti, nei miegoti. Verta paminėti, kad ir DAIKIN oro valytuvai sertifikuoti „Quiet Mark“.

Daikin valydamas orą tyliuoju režimu skleidžia vos 19 dB, o su drėkinimo funkcija – 25 dB. Galime nesunkiai palyginti su 1 metru atstumu girdimu šnabždesiu ar lapų čežėjimu, kurie sukelia 30 dB garsą.

Kodėl DAIKIN oro valytuvai išlieka rinkos favoritai?

INDUSTEK klientai taip pat išskiria, kad DAIKIN MCK70YV oro valytuvas ne tik gerai valo orą patalpose, tačiau ir tai, jog nevargina jo naudojimas. Galima lengvai reguliuoti įrenginio veikimą, keisti režimus su nuotolinio valdymo pulteliu, o pats valytuvas yra ganėtinai kompaktiškas – telpa bet kurioje patalpoje, veikdamas neskleidžia didžiulio triukšmo, netrikdo rimties ir komforto.

Geriausias metas įsigyti – jau dabar

Jeigu jums rūpi gera oro kokybė, norite geresnės savijautos arba nerimaujate dėl virusų ar alergenų bei nemalonių kvapų jūsų namuose – pasinaudokite ypatingu pasiūlymu.

image 1

Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video