Top Baneris

„Colliers“ stiprina pozicijas Lietuvoje: keičia struktūrą, plečia veiklą

2023 spalio 11 d.
Colliers Baltijos saliu vadovai scaled
Pasidalykite straipsniu

Pasaulinės nekilnojamojo turto paslaugų lyderės „Colliers“ Baltijos šalių partneriai stiprina pozicijas ir steigia kontroliuojančią įmonę „Colliers Baltic Ltd.“. Kartu su struktūros pokyčiais plečiamas ir įmonės paslaugų paketas Lietuvoje. „Colliers“ šalyje pradeda teikti nekilnojamojo turto valdymo ir techninės projektų priežiūros paslaugas.

Baltijos regione „Colliers“ veikia jau beveik 20 metų. Naująja įmonės struktūra siekiama stiprinti bendradarbiavimą visų Baltijos šalių mastu, taikant vienodus standartus ir skatinant glaudžią komandų integraciją. Šie pokyčiai prisidės ir prie regiono įtraukimo į platesnį pasaulinį „Colliers” tinklą.

„Colliers Baltic Ltd.“, kurios akcijų paketą valdo visi Baltijos šalių partneriai, įsteigta norint užtikrinti, kad mūsų klientai visame regione gautų vienodai aukšto lygio paslaugas. Suprantame, kad mūsų klientai tikisi, jog laikysimės vienodų standartų visose paslaugų srityse ir šalyse, todėl norime, kad Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje komandos dirbtų vienodomis sąlygomis“, – teigė Deniss Kairans, vadovaujantis partneris.

Pasak Aurimo Astramsko, „Colliers“ vadovo Lietuvoje, pokyčių ir veiklos plėtra leis sukurti geresnes sąlygas atliepti šiandienos klientų poreikį aukščiausios kokybės paslaugas gauti iš „vienų rankų“:

Aurimas Astramskas

„Nauja veiklos struktūra mums leis paslaugas Lietuvoje vystyti greičiau, efektyviau, pasitelkianttarp tautines kompetencijas ir užtikrinant „Colliers“ kokybės standartą. Be to, jau kuris laikas stebime, kad investuotojai, nuomotojai, nuomininkai peržiūri savo verslo ir veiklos modelius ir ieško patikimų išorinių kompetencijų. Todėl plečiame paslaugų paketą ir netrukus pradėsime teikti nekilnojamojo turto valdymo ir projektų techninės priežiūros paslaugas“.

Šiuo metu „Colliers Baltics“ dirba daugiau nei 120 profesionalų, iš kurių 21 – Lietuvoje. Pagrindinės
paslaugų kryptys: tarpininkavimas mažmeninės prekybos, biurų ir pramonės segmentuose, atstovavimas nuomininkams, kapitalo rinkos vertinimas, tyrimai ir konsultacijos, nekilnojamojo turto valdymas ir techninė projektų priežiūra.

Apie „Colliers International Advisors“

„Colliers“ yra viena iš lyderiaujančių NT paslaugų ir investicijų valdymo įmonių pasaulyje, veikianti
63-ose šalyse. Lietuvoje įmonė veikia nuo 2004 m. Šiuo metu bendrovės atstovaujami projektai – D.
Libeskindo studijos suprojektuotas verslo centras „Artery“, verslo centrais „Core“ ir „Yellowstone“,
prekybos, sandėliavimo ir biurų kompleksas „Vikingų verslo slėnis“ ir kt.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video