Top Baneris

Buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijoje – „Marriott“ tinklo viešbutis

2016 lapkričio 9 d.
„Hanner“ vizual.
„Hanner“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ pasirašė franšizės sutartį su didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo „Marriott“ atstovais. Tai bus pirmasis šio tarptautinio tinklo viešbutis Baltijos šalyse. Pasirašius susitarimą atskleista, jog Rinktinės gatvėje, buvusioje Žalgirio stadiono, dėl kurio sugrąžinimo vėl pradėjo kovoti futbolo gerbėjai, teritorijoje, duris turėtų atverti 4 žvaigždučių viešbutis „Courtyard by Marriott“. Viešbučio valdymo sutartis pasirašyta su oficialiai „Marriott International“ patvirtintu viešbučių operatoriumi „Apex Alliance Hotel Management“.

Viešbučio projektą parengė architektas Gintautas Natkevičius, į jo statybas bus investuota 20 mln. eurų. Planuojama, jog 200 kambarių viešbutis bus atidarytas 2018 metų viduryje.

„Šios teritorijos vystymą pradedame nuo visuomeninės paskirties projekto. „Marriott“ yra didžiausias pasaulio viešbučių tinklas, iš viso valdantis daugiau kaip 1,1 milijono kambarių ir 5,5 tūkstančio viešbučių su geriausiai išvystyta klientų lojalumo programa – tai buvo vienas pagrindinių veiksnių, nulėmusių mūsų sprendimą pasirašyti sutartį su šiuo tinklu“, – sakė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Kompanijos sprendimas investuoti į keturių žvaigždučių viešbučio statybą buvo priimtas remiantis Statistikos tyrimų departamento bei „Hanner“ atliktos analizės duomenimis. Vien 2015 metais Lietuvoje veikiančiuose 4 žvaigždučių viešbučiuose buvo užsakyta 1,26 milijono nakvynių – beveik 6 kartus daugiau nei mūsų šalyje veikiančiuose 5 žvaigždučių viešbučiuose tuo pat metu. Nuo 2012 metų vidutinis metinis nakvynių skaičiaus augimas 4 žvaigždučių viešbučių segmente Lietuvoje siekė 5,64 proc.

„Hanner“ vizual.

„Courtyard by Marriott“ viešbučiai padeda keliaujantiems žmonėms jaustis patogiai, moderniausios komunikacijos užtikrina, kad net ir kitoje šalyje jie neatitols nuo savo veiklos. Džiaugiamės, kad pradėsime veiklą istorinėje Lietuvos sostinėje, kur auga šiuolaikinio dizaino viešbučių paklausa“, – teigė „Marriott International“ viceprezidentas Europos regionui Markusas Lehnertas.

4 žvaigždučių viešbutyje Rinktinės gatvėje veiks restoranas, konferencijų salės, baras su terasa, kurioje viešbučio svečiams atsivers Gedimino pilies panorama. Naujasis viešbutis įsikurs visiškai greta būsimo Kongresų ir konferencijų centro, kuris bus atidarytas rekonstravus Vilniaus koncertų ir sporto rūmus.

2015 metais „Hanner“ įsigijo beveik 8 hektarų teritoriją centrinėje miesto dalyje, kurioje numatyta viešbučio, verslo centrų bei gyvenamųjų namų statyba, į šią teritoriją planuojama investuoti 200 mln. eurų.

Rinktinės gatvėje po kelerių metų įgyvendintą savo projektą tikisi išvysti ir kito viešbučio statytojai. Prie pat Karaliaus Mindaugo tilto, Energetikos ir technikos muziejaus kaimynystėje, turėtų iškilti „DoubleTree by Hilton“ ženklo viešbutis. Statybų planai įtvirtinti „Hilton Worldwide“ viešbučių tinklo ir „Vičiūnų grupės“ pasirašytoje franšizės sutartyje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video