Blog

Energetikos muziejaus pašonėje iškils „DoubleTree by Hilton“ viešbutis

„Vičiūnų grupės“ nuotr.

Birželį sostinėje brendęs konfliktas tarp Energetikos muziejaus dalininkų ir sostinės savivaldybės dėl muziejaus vadovybės nepasitenkinimo kaimynystėje suplanuotomis viešbučio statybomis baigėsi taikiai. Šiandien pranešta apie netrukus Rinktinės gatvėje prasidėsiančius naujojo viešbučio statybos darbus. Čia iškils aukštos klasės „DoubleTree by Hilton“ ženklo viešbutis. Statybų planai įtvirtinti „Hilton Worldwide“ viešbučių tinklo ir „Vičiūnų grupės“ pasirašytoje franšizės sutartyje.

„Praėjusį mėnesį paskelbėme apie pirmąjį „Hilton“ tinklo viešbutį Lietuvoje, o šiandien džiaugiamės galėdami dar kartą patvirtinti savo įsipareigojimus šios šalies rinkai – pasirašome sutartį su „Vičiūnų grupe“, su kuria kartu plėtosime pirmąjį viešbutį Lietuvoje, teiksiantį pilno aptarnavimo paslaugas. Tarptautiniai aukštos klasės viešbučių ženklai Vilniuje sudaro mažiau nei 6 proc. visų viešbučių kambarių, todėl „DoubleTree by Hilton“ Lietuvos sostinėje padės užtikrinti augančius verslo atstovų ir keliaujančiųjų laisvalaikiu poreikius, ypač tų, kurie siekia aukštesnės apgyvendinimo kokybės“, – sakė „Hilton Worldwide“ vyresnysis viceprezidentas Patrickas Fitzgibbonas, atsakingas už plėtrą Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje.

175 kambarių viešbutis – tik dalis projekto, į kurį „Vičiūnų grupė“ investuos daugiau nei 20 mln. eurų. Verslininkai tiki sukursiantys naują traukos objektą vilniečiams ir miesto svečiams, sykiu atgaivinsiantys šią primirštą sostinės centro dalį ties Mindaugo tiltu. Viešbučio terasa, kuri sujungs jį su Energetikos ir technikos muziejumi, turėtų pritraukti ne tik viešbučio ar muziejaus svečius.

Šarūnas Matijošaitis (kairėje) ir Patrickas Fitzgibbonas

„Šiuo neeiliniu projektu „Vičiūnų grupė“ toliau diversifikuoja savo portfelį – nekilnojamojo turto plėtojimą vertiname kaip perspektyvią strateginę verslo plėtros sritį. Projekto vizitinė kortelė – erdvūs aukštos klasės kambariai pačioje Vilniaus širdyje. Standartiniai „DoubleTree by Hilton“ svečių kambariai bus erdvesni net už daugelį verslo klasės kambarių, šiuo metu siūlomų kituose tarptautinių tinklų viešbučiuose sostinėje“, – projektą su „Hilton Worldwide“ vertino „Vičiūnų grupės“ vadovas Šarūnas Matijošaitis.

2019 metais duris atversiančiame viešbutyje taip pat įsikurs konferencijų ir SPA centrai, baseinas bei restoranas, atviras visiems norintiems. Ant pastato stogo bus įrengtas „Sky“ baras, iš kurio atsivers išskirtinė Gedimino pilies, Katedros ir senamiesčio panorama. Viešbutyje Vilniuje planuojama įdarbinti maždaug 100 darbuotojų.

Viešbučio projekto autorius – Algirdas Kaušpėdas, rangovas – „Vičiūnų grupei“ priklausanti nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Kauno saulėtekis“.

Vilniaus savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

Atsiliepimų nėra.