Top Baneris

Bendrovei „TEC Industry“ pradeda vadovauti Vaidas Laukaitis

2019 birželio 20 d.
Vaidas Laukaitis, TEC Industry
Vaidas Laukaitis.
Pasidalykite straipsniu

Pramonės ir energetikos objektų projektavimo įmonei „TEC Industry“ vadovauti pradeda Vaidas Laukaitis. Jis keičia nuo 2017 metų bendrovei vadovavusį Visvaldą Šavelskį, kuris „TEC“ įmonių grupės vadovybėje toliau dirbs su strateginėmis partnerystėmis ir naujomis rinkomis.

„Projektavimo srityje dirbu daugiau kaip 13 metų, „TEC Industry“ – nuo 2017-ųjų, todėl gerai žinau įmonės procesus, projektus, galimybes. Turime aiškius tikslus, tvirtą projektuotojų ir inžinierių komandą, tad tęsime numatytus darbus, kad įsitvirtintume tarp Baltijos šalyse stipriausių pramonės ir energetikos objektų projektuotojų“, – sako naujasis „TEC Industry“ generalinis direktorius V. Laukaitis.

V. Laukaitis Kauno technologijos universitete įgijo energetiko specialybę. Iškart po studijų pradėjo dirbti transporto ir infrastruktūros projektavimo įmonėje „Bioprojektas“, kurią 2017 metais įsigijo „TEC“ įmonių grupė. Prieš tapdamas generaliniu direktoriumi V. Laukaitis bendrovėje „TEC Industry“ dirbo projektų vykdomuoju direktoriumi.

UAB „TEC Industry“ yra „TEC“ įmonių grupės, veikiančios infrastruktūros, pramonės ir energetikos projektavimo ir konsultavimo srityse, dalis. Grupėje dirba 98 darbuotojai, iš kurių 80 – kvalifikuoti inžinieriai. „TEC Industry“ vienija 32 atestuotų projektuotojų komandą. Bendrovė projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros bei konsultavimo darbus atlieka visoje Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, rytų ir vakarų Europoje bei NVS šalyse.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video