Top Baneris

Bendrovė „E.L.L. Nekilnojamas turtas“ keičia pavadinimą

2017 lapkričio 22 d.
narbuto 5
Verslo centras „Narbuto 5“. Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Viena pirmaujančių Baltijos šalių nekilnojamojo turto įmonių grupė „E.L.L Real Estate“, Lietuvoje valdanti bendrovę „E.L.L. Nekilnojamas turtas“, visose rinkose nuo šiandienos keičia savo pavadinimą į „Kapitel“. „Kapitel“ pagrindinį tikslą telkia į tvarios, funkcionalios, estetiškos aplinkos kūrimą bei valdymą. Įmonių grupė vykdo ilgalaikę verslo strategiją, kuri apima visą nekilnojamojo turto plėtros ciklą, liekant išplėtotų projektų valdytojais.

„Turėdami dvidešimties metų patirtį komercinio nekilnojamojo turto vystyme ir valdyme, esame įsitvirtinę Baltijos šalyse ir plečiamės į naujas rinkas. Naujasis pavadinimas padės mums toliau plėsti verslą, stiprinti dėmesį darbuotojams bei dar geriau tenkinti nuolat kintančius esamų ir būsimų klientų lūkesčius, – komentuoja „Kapitel“ valdybos pirmininkas Taavi Ojala. – Orientuojamės į tvarios aplinkos darbui, apsipirkimui, apgyvendinimui kūrimą ir tęstinių santykių su klientais strategiją, kuri ir lemia mūsų sėkmę nuo pat 1997-ųjų metų.“

„Kapitel“ grupei priklausančiuose keturiuose prekybos centruose yra įsikūrę šimtai gerai žinomų prekių ženklų parduotuvių, kuriose kiekvienais metais apsilanko daugiau nei 36,5 milijonai lankytojų. „Kapitel“ grupės valdomuose keturiuose biurų centruose dirba beveik 2 000 darbuotojų; dvejuose grupei priklausančiuose viešbučiuose Taline kasmet apgyvendinama virš 300 000 svečių.

Įmonės „Kapitel“ Lietuvoje generalinė direktorė Amelija Rudenko teigia: „Kuriant naują pavadinimą, mes aiškiau supratome savo įtaką miesto aplinkai bei žmonių kasdieniam gyvenimui. Tai yra rimta atsakomybė, kurią mes prisiimame ir įgyvendiname. Iš klientų girdime, kad mūsų komerciniai objektai jiems yra daug daugiau negu pastatai – tai visų pirma darbinė aplinka, kuri privalo prisidėti prie žmonių sveikatos, motyvacijos, kūrybiškumo skatinimo ir produktyvumo. Taip pat dedame pastangas, siekdami sukurti pridėtinę vertę mūsų nuomininkams. Kartu jaučiame didžiulę atsakomybę prieš miestų estetiką, efektyvią infrastruktūrą, skatiname sveikesnį gyvenimo būdą ir didžiuojamės savo tvariu požiūriu į aplinką bei gamtos išteklius. Šių pagrindinių principų laikomės valdydami jau esamus projektus ir kurdami naujus.“

„Kapitel“ išplėtotas verslo centras „Narbuto 5“ Vilniuje siūlo modernią ir jaukią darbo aplinką 400 įvairių įmonių darbuotojų. „Skanstes“ biurų kompleksas Rygoje ir „Juhkentali“ verslo kvartalas Taline netrukus pakeis 6 000 žmonių kasdieninį gyvenimą. Abu projektus sudaro aukščiausios kokybės pastatai kartu su daugiafunkcėmis viešosiomis erdvėmis. „Kapitel“ projektuose visada didžiausias dėmesys skiriamas energetiniam efektyvumui, aukštos kokybės interjerams ir eksterjerams, lankstumui ir BREEAM tvarumo standartui.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video