Top Baneris

Bendradarbiavimo sutartį pasirašė Nacionalinė pasyvaus namo asociacija ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas

2014 lapkričio 14 d.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) įvyko  projekto „BUILD UP Skills ENERGOTRAIN“  stogų technologinių aprašų rengėjų susitikimas, kurio metu Nacionalinė pasyvaus namo asociacija  (NPNA) pasirašė sutartį su minėta aukštąja mokykla. Organizacijų draugystę įtvirtino sutartį pasirašę NPNA direktorius Aidas Vaičiulis ir VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas (nuotraukoje).

Sutarties pasirašymo metu šalys pripažino, kad pažangą lemia glaudūs mokslo ir studijų, pramonės ir verslo institucijų ryšiai, todėl šis bendradarbiavimas bus pagrįstas abipuse nauda.

Sutarties dalyviai įsipareigojo: bendradarbiauti rengiant ir dalyvaujant įvairiuose renginiuose; vykdyti šviečiamąją veiklą Lietuvos architektams, projektuotojams ir kitiems specialistams apie energiškai efektyvią (pasyvią) statybą.

NPNA ir VGTU vadovams paspaudus vienas kitam rankas, sėkminga ir daug žadančia bendradarbiavimo pradžia džiaugėsi ir renginio svečiai – NPNA valdybos nariai, VGTU mokslininkai ir projekto „BUILD UP SKILLS“ veiklų dalyviai.

Nacionalinė pasyvaus namo  asociacija, įsikūrusi 2009 metais, atkakliai stengiasi prisidėti prie Lietuvos ekonominės ir ekologinės padėties gerinimo. Asociacijos nariai yra ne tik grupė, susidaranti iš verslo atstovų, bet ir tarptautinių partnerių organizacijos ir kt. NPNA misija – užtikrinti energetinių išteklių suvartojimo sumažinimo skatinimą, šviesti vartotojus ekologijos ir energetiniais klausimais, bei tuo pačiu padėti įgyvendinti Europos Tarybos direktyvos  2010/31/ES  keliamus reikalavimus. Asociacija siekia visomis savo išgalėmis prisidėti prie Lietuvos Respublikos gerovės sukūrimo ir palaikymo.

VGTU ir NPNA inf.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video