Top Baneris

Baigti viešosios erdvės Klaipėdos Vingio mikrorajone atnaujinimo darbai

2024 sausio 5 d.
Vingio
Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pabaigti uostamiesčio Vingio pasažo ir viešųjų erdvių šalia jo tvarkymo darbai. Ties prekybos pasažo praėjimu sumontuota nauja stoginės konstrukcija iš grūdinto stiklo, pėsčiųjų zonoje paklota nauja danga, o skverelyje už pasažo ties I. Simonaitytės gatve atnaujinti pėsčiųjų takai, suformuoti nauji želdiniai, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, sumontuotas naujas pasažo, skvero ir jo prieigų apšvietimas, pastatyti suoliukai, dviračių stovai, šiukšlinės, skelbia miesto savivaldybė.

Šiaurinėje dalyje, priešais Vingio pasažą, įrengtas stacionarus tualetas. Skveras, kurį gyventojai kerta eidami į Vingio gatvę, mokyklą, prekybos centrus, po atliktų darbų yra pritaikytas judėti žmonėms su negalia.

Už projektą atsakingiems specialistams teko įveikti daug iššūkių, pradedant būtinybe koreguoti techninį projektą, dėl to atsiradusiomis rangovo prastovomis ir projektą pabranginusiomis statybos darbų ir medžiagų kainomis. Projekte numatytas vaizdo stebėjimo sprendimas, dėl kurio konsultuotasi su policijos pareigūnais, bus baigtas įgyvendinti šiemet.

Vingio pasažo ir jo prieigų tvarkymo darbus finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė. Sutarties vertė – 1,6 mln. eurų. Ilgiausiai užtruko įrengti viešąjį tualetą – jo eksploatacijai dar nėra visiškai pasirengta ir dabar, tačiau tikimasi, iki pavasario lankytojams jį atverti.

Klaipedos Vingio mikrorajonas
Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video