Top Baneris

Baigiama „Algiro“ viešbučio Kaune plėtra

2023 gruodžio 12 d.
Algiro Hotel
„Algiro Hotel“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Privataus kapitalo Kauno viešbutis „Algiro Hotel“ baigia įgyvendinti 2 mln. eurų vertės investicijų projektą, kuris netrukus padvigubins jo turimus apgyvendinimo pajėgumus, rašoma pranešime spaudai.

Savanorių prospekte įsikūręs 3 žvaigždučių viešbutis, dabar turintis 23 kambarius, baigia įrengti naują korpusą, kuriame bus dar 24 kambariai. Viešbučio savininkės, įmonės „Algiro“ vadovas Algirdas Paulauskas sako, kad viešbutis išaugo savo pajėgumus ir vieno korpuso jam jau buvo per mažai.

Pasak A. Paulausko, šalia senojo korpuso veikia įprasta automobilių parkavimo aikštelė, o po naujuoju viešbučio korpusu buvo įrengta požeminė. Kadangi dalis svečių atvyksta su transportu ir jiems svarbu turėti kur pastatyti automobilius, suprojektuota požeminė aikštelė.

„Iškilus naujajam korpusui, esamas sklypas ir taip yra visiškai užstatytas. Išnaudojome visas turimas galimybes, didindami apgyvendinti skirtų vietų skaičių. Svarstant apie plėtros galimybes ateityje, jos įmanomos nebent didinant pastatų aukštingumą, jeigu tai leis teisės aktai. Naujasis korpusas duris atvers gruodžio pradžioje“, – aiškina viešbučio valdymo įmonės vadovas.

Valstybės duomenų agentūros duomenimis, šiemet pirmąjį pusmetį šalyje buvo apgyvendinta 1,619 mln. turistų, arba 1,5 proc. daugiau negu tuo pačiu laikotarpiu pernai. Nakvynių skaičius taip pat padidėjo 1,5 proc. iki 3,378 mln., o vidutinė viešnagės trukmė nepasikeitė ir liko 2,09 nakties.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video