Top Baneris

Aukščiausios kokybės nuotekų vamzdynai

2019 birželio 5 d.
nuotekų vamzdynai , „Magnaplast“
Pasidalykite straipsniu

Nesandarius ir labai triukšmingus ketinius vamzdžius, ilgą laiką naudotus buitinėms nuotekoms šalinti, gamintojai siūlo pakeisti naujos kartos nuotekų vamzdynais – tvirtais ir sandariais, tyliais ir ilgaamžiais. Jie yra aukščiausios kokybės, bet nėra pigūs. Dilema – kaip įsirengti pažangias nuotekų sistemas už prieinamą kainą? Ją išspręsti padės pažangias nuotekų sistemas gaminanti kompanija „Magnaplast“.

Gausybė privalumų

Nors visi plastikiniai vamzdžiai savo išvaizda yra panašūs, „Magnaplast“ gaminami nuotekų vamzdynai nuo kitų smarkiai skiriasi. Esminius skirtumus lemia plastiko, iš kurio ši kompanija gamina savo produkciją, rūšies.

Bendrovės siūlomi vamzdžiai ir jungiamosios dalys yra pagaminti iš patobulintos formulės plastiko – polipropileno (PP), papildyto specialios formulės mineraliniais priedais. Mineralai užtikrina geras garso izoliavimo savybes, o PP lemia mažą svorį ir atsparumą mechaniniams pažeidimams bei temperatūros svyravimams.

Dėl itin lygaus vamzdžių vidinio paviršiaus pasipriešinimas nuotekų srautams yra minimalus, todėl vamzdynuose ant vidaus sienelių nuosėdos nesikaupia net ir esant visai mažam jų nuolydžiui. Juose neužsilaiko nuosėdos, nesusidaro jų kamščiai.

Šių sistemų vamzdynai gali atlaikyti nuolatinį 90 laipsnių ir trumpalaikį 95 laipsnių karščio vandens poveikį. Jie atsparūs suspaudimui, smūgiams ir cheminėms medžiagoms, kurių pH svyruoja 2 iki 12.

magnaplast 5

Naujos kartos sistemos

„Magnaplast” yra vokiečių holdingo, valdančio produktų iš plastiko gamyklas visoje Europoje, dalis. Prieš daugiau nei 10 metų įkurtas „Magnaplast“ Kauno filialas ilgainiui tapo vienu lyderiaujančių plastikinių vamzdžių sistemų tiekėjų Baltijos regione.

Kompanijos tiekiami produktai – naujos kartos nuotekų vamzdžių sistemos ir įranga, vamzdynai, skirti buitinių nuotekų ir lietaus vandens šalinimui, yra aukščiausios kokybės ir lengvai prieinami tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos valstybėse.

Aukštą šios kompanijos produkcijos kokybę užtikrina nuolatinė kontrolė bei gamybai skirtos žaliavos, perkamos iš geriausių ir patikimiausių tiekėjų. Produkcijos pardavimų strategija yra paremta glaudžiu bendradarbiavimu su didmenininkais. Gamyklos sandėlis Kaune užtikrina paprastai klientams prieinamą ir operatyvų prekių tiekimą.

Nuo pat savo veiklos pradžios „Magnaplast“ vykdo sėkmingą ir visapusišką klientų poreikių tenkinimo politiką, padeda jiems pasirenkant optimaliausius sprendimus ir laipsniškai plečia savo produktų grupes konkurencingomis kainomis.

„Magnaplast“ naujos kartos produkcija – tai unikali vidaus nuotekų sistema „HT plus“, betriukšmė vidaus nuotekų sistema „Ultra dB“ ir storasienė garsui nelaidžių vamzdžių sistema „Skolan dB“.

magnaplast 2

Atsparioji sistema „HT plus“

Vidaus nuotekų sistema „HT plus“, skirta buitinėms nuotekoms ir lietaus vandeniui šalinti pastato viduje, – tai geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje.

Mažo svorio ir ilgio skalę turintys vamzdžiai lengvai ir greitai montuojami. Šią nuotekų sistemą galima montuoti net ir esant 10 laipsnių šalčiui. „HT plus“ gali būti puikiai derinama su kitomis vidaus nuotekų sistemomis.

Ši sistema nėra tik paprasti vamzdžiai, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Pagaminta iš patobulintos formulės plastiko ji pasižymi ypač dideliu atsparumu aukštai nuotekų temperatūrai, yra atspari korozijai ir agresyvioms nuotekoms.

Į sudėtį įeinantys mineraliniai priedai, naudojami brangesnėse triukšmą slopinančiose nuotekų sistemose, palyginti su paprastomis PP nuotekų sistemomis, lemia geresnes triukšmą slopinančias savybes.

„HT plus“ sistemos vamzdžių ir fasoninių dalių lygus paviršius leidžia išvengti nuosėdų kaupimosi ant vamzdžių sienelių.

Klientams siūlomas platus vamzdžių ir fasoninių dalių pasirinkimas: pradedant skersmeniu nuo DN32 mm ir baigiant DN160 mm. Sistema 100 proc. perdirbama.

magnaplast 3

Išskirtinė „Ultra dB“ sistema

„Ultra dB“ – tai vamzdžių ir fasoninių dalių, pagamintų iš PP, sustiprinto mineraliniu pluoštu, nuotekų sistema už protingą kainą, puikiai slopinanti vamzdynu sklindantį garsą. Triukšmo lygis neviršija 16 dB, todėl ji labai tinkama pastatuose, kur iš nuotekų sistemos sklindantys garsai itin nepageidaujami, – individualiuosiuose gyvenamuosiuose namuose, daugiabučiuose, biuruose.

„Ultra dB“ sistemos vamzdžiai yra daugiasluoksniai. Vidinis baltos spalvos sluoksnis slopina triukšmą, o išorinis mėlynos spalvos sluoksnis saugo nuo mechaninių pažeidimų ir nešvarumų.

Vamzdyno jungčių tvirtumas, sandarumas ir atsparumas slėgiui – išskirtinės „Ultra dB“ ypatybės. Jungtys gali atlaikyti iki 4,5 bar slėgį, kuris prilygsta 45 m aukščio vandens stulpo sukeliamam spaudimui. Todėl ši sistema gali būti naudojama tiek lietaus vandeniui nuo aukštų pastatų stogų surinkti, tiek visur, kur gali atsirasti didelis nutekamųjų vandenų slėgis.

Sistema gali būti montuojama ne tik patalpose, bet ir po pastatu esančioje žemėje ar betone, nes tai leidžia padaryti padidintas žiedų standumas. Ji išsiskiria parametrų įvairove: vamzdžių skersmuo gali būti 50, 75, 110, 125, 160 mm, o jų ilgiai – 250, 500, 1000, 2000, 3000 mm.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad nuotekų sistemos „Ultra dB“ vamzdžiai bei fasoninės dalys 100 proc. perdirbamos ir gali būti vėl naudojamos gamyboje.

magnaplast 4

Betriukšmė sistema „Skolan DB“

Storasienė betriukšmė nuotekų sistema „Skolan DB“ – tai speciali sistema, skirta objektams, kuriuose keliami aukščiausi akustiniai reikalavimai. Ji montuojama prestižiniuose viešbučiuose bei gyvenamuosiuose namuose ir butuose, A/A+ komforto klasės biuruose, ligoninėse ir kt.

Tai geriausiai triukšmą slopinanti „Magnaplast“ gaminama nuotekų sistema, atitinkanti aukščiausius garso izoliacijos reikalavimus. Net didžiausias nuotekų srautas tesukelia 15 dB triukšmą (A lygis).

„Skolan dB“ sistema – ilgaamžė, atspari korozijai, karšto vandens poveikiui ir chemiškai agresyviems nutekamiesiems vandenims intervale nuo pH 2 iki pH 12. Šios betriukšmės vidaus nuotekų sistemos sienelių konstrukcija ir lygus paviršius taip pat neleidžia kauptis apnašoms ir nuosėdoms.

Ją irgi lengva montuoti. Kaip ir kitos „Magnaplast“ gaminamos nuotekų sistemos, „Skolan dB“ turi ilgio skalę. Gerokai storesnės sistemos vamzdžių ir jungiamųjų dalių sienelės pasižymi dideliu medžiagos tankiu – 1,6 g/kub. cm.

Storasieniai šios nuotekų sistemos neslėginiai elementai labai patvarūs ir atsparūs aplinkos poveikiui, o visa konstrukcija – stabili ir tyli.

Taigi, ši vidaus nuotekų sistema ne tik lemia geresnę gyvenimo kokybę pastatuose, kuriuose ji sumontuota, bet ir padidina tokio nekilnojamojo turto vertę.

skilan logo

ultra db logo

magnaplast logo

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video