Top Baneris

Atvertas kelias Klaipėdos muzikinio teatro plėtrai

2015 spalio 8 d.
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdos savivaldybės administracija patvirtino teritorijos tarp Herkaus Manto, Liepų, J. Karoso ir Danės gatvių detalųjį planą, kuriuo atveriamas kelias valstybinio muzikinio teatro plėtrai.

Teritorijos plotas – beveik 1 ha. Remiantis detaliuoju planu dabartinio teatro pastato plėtra numatyta dviem naujais priestatais į teatro kiemo bei greta esančios automobilių aikštelės puses.

„Ši žinia apie patvirtintą detalųjį planą – tai glaudaus teatro ir savivaldybės bendradarbiavimo vaisius, vainikavęs penkerių metų darbą. Iš esmės tai buvo ne naujo detaliojo plano rengimas, o jo pakeitimas, korekcija, leidusi praplėsti mūsų sklypo ribas“, – portalui sa.lt komentavo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas Ramūnas Kaubrys.

Įgyvendinus rekonstrukcijos ir plėtros projektą bendras Muzikinio teatro pastato tūris, planuojama, padidės apie 50 procentų.

„Šiuo metu vyksta teatro pastato rekonstravimo techninio projekto viešasis pirkimas. Konkurse priešprojektinius pasiūlymus pateikė keturi dalyviai. Jei nebus kažkokių apskundimų, procedūrinių kliūčių, laimėtoją tikimės turėti jau spalio pabaigoje. Su juo metus bus dirbama prie techninio projekto, tad labai norėtume jau kitų metų rudenį visuomenei aiškiai pristatyti, koks bus tas pokytis, kaip teatras atrodys“, – laukiančius procesus įvardijo R. Kaubrys.

Preliminari teatro rekonstrukcijos ir plėtros projekto vertė – apie 20,5 mln. eurų.

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video