Top Baneris

Atnaujinti dar trys Marijampolės savivaldybėje esantys daugiabučiai namai

2023 liepos 21 d.
resize 1200x900 d1 83 1
Marijampolės savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Marijampolės savivaldybė yra ketvirtoje vietoje Lietuvoje pagal teikiančiųjų paraiškas namų renovacijai skaičių. Visai neseniai Marijampolės miesto Vytauto g. 30A, Draugystės g. 25 ir Igliaukos miestelio Jaunimo g. 7 daugiabučių gyventojai pradėjo džiaugtis šiltesniais ir gražesniais namais bei išaugusia nekilnojamojo turto verte, rašoma savivaldybės pranešime. Šiuo metu pagal Lietuvos statistiką Marijampolės savivaldybė pirmauja pagal renovuotų daugiabučių namų skaičių, o po renovacijos namai atitinka B, C energinio naudingumo klasę.

Viena didžiausių renovacijos naudų – pagerėjusi gyvenimo kokybė, kurią sąlygoja priimti techniniai ir infrastruktūros modernizavimo sprendiniai, pasikeitęs estetinis pastato vaizdas, patrauklesnė ir patogesnė gyvenamoji aplinka.

Pasak Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus Karolio Podolskio: „Daugiabučių namų renovacija yra svarbus žingsnis tvaresnės Marijampolės link bei suteikia ne tik ekonominių privalumų, bet ir gerina miesto estetinį vaizdą. Renovuojami ne tik mieste, bet ir kaimiškosiose vietovėse esantys pastatai, o gyventojai, suvokdami renovacijos naudą, prisijungia ir skatina kaimynus dalyvauti programoje. Dar svarbiau, jog sumažėję šildymo kaštai gerina ir žmonių gyvenimo kokybę ir leidžia sutaupyti.“

Marijampolės savivaldybės nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video