Top Baneris

Atidarytas antrasis verslo centro „Park Town“ pastatas

2019 spalio 3 d.
„Park Town“
Audriaus Lauciaus nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje atidarytas Lvovo gatvės pabaigoje įsikūrusio „Park Town“ verslo centro antrasis pastatas „East Hill“. 15 000 kv. m ploto A klasės biurų septynaukštis papildė greta metus veikiančią pirmąją komplekso dalį „West Hill“.

Projektą plėtojanti viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“ iš viso į „Park Town“ verslo kompleksą investavo 40 mln. Eur. Naujajame pastate išnuomotas beveik visas plotas.

„Darnu Group“ generalinės direktorės Sigitos Survilaitės-Mekionienės teigimu, sėkmingą nuomininkų pritraukimą lemia įsiklausymas į verslo poreikius ir tvarūs sprendimai, didinantys darbdavių patrauklumą.

„Šiuolaikiniai darbdaviai gerokai palankesni naujos kartos, aukšta kokybe pasižymintiems pastatams, kuriuose taikomi moderniausi architektūriniai, technologiniai, didesniu draugiškumu aplinkai išsiskiriantys sprendimai, nes šios darbo vietų savybės leidžia lengviau prisivilioti geriausius talentus. Dabartiniame pasaulyje jauniems ir ambicingiems specialistams, kurie siekia tobulėti, realizuoti save ir kilti karjeros laiptais, įgyvendinti dar karštas idėjas, riba tarp namų ir darbovietės vis labiau išsitrina. Todėl modernių biurų statytojai savo pastatuose siekia užtikrinti jiems namų vertą komfortą ir technologinių sprendimų kokybę“, – pažymi S. Survilaitė-Mekionienė.

Audriaus Lauciaus nuotr.

Audriaus Lauciaus nuotr.

Naujas traukos centras visiems vilniečiams

Naujajame pastate veikia aukščiausius reikalavimus atitinkanti konferencijų salė, naujos koncepcijos pietų restoranas „Lunch‘UP“ ir desertų butikas bei restoranas „SUGAMOUR“, o praeitą mėnesį duris atvėrė ir antrasis tinklo „RE.FORMATAS“ sporto klubas. Netrukus čia įsikurs grožio salonas, drabužių valykla ir kiti kasdienius darbuotojų poreikius atliepiantys verslai.

„Abiejuose „Park Town“ pastatuose dirbs apie du tūkstančius žmonių, kuriems norėjome sukurti kuo patogesnę darbui aplinką. Restoranas ir kavinė yra atviri visiems vilniečiams, kaip ir šalia suprojektuota erdvi, moderniai įrengta terasa“, – sako S. Survilaitė-Mekionienė.

Jos teigimu, daugiau nei 400 kv. m. ploto stilingai įrengtoje žaliojoje erdvėje „Park Town“ darbuotojai, jų svečiai ir kiti miestiečiai gali praleisti laiką malonioje aplinkoje gurkšnodami kavą ar užkandžiaudami, susitikti su draugais ar verslo partneriais.

„Kūrėme erdvę, kuri būtų patraukli ne tik čia dirbantiems, bet ir taptų nauju traukos centru visiems Vilniaus gyventojams bei svečiams. Šiuolaikiniuose verslo pastatuose originalios terasos dažnai tampa juos reprezentuojančiais veidais, kuriančiais papildomą vertę visiems įsikuriantiems verslams“, – pažymi S. Survilaitė-Mekionienė.

Tai jau antroji terasa „Park Town“ verslo parke. Pirmojo pastato viršutiniame aukšte įrengtą erdvę įvertino ir pamėgo čia veikiančių įmonių darbuotojai. Būtent tai ir paskatino vystytojus dar vieną panašią erdvę poilsiui sukurti visiems norintiems.

Audriaus Lauciaus nuotr.

Audriaus Lauciaus nuotr.

Įsikūrė žinomos bendrovės

Pirmasis „Park Town“ pastatas jau įvertintas tvaraus naudojimo ir aukštų standartų BREEAM „New Construction Excellent“ sertifikatu, netrukus sertifikuotas bus ir antras pastatas. Abiejuose korpusuose sumontuoti fasadai su saulės moduliais, įrengta patalpų drėkinimo sistema, užtikrinti individualūs darbo vietos apšviestumo ir kiekvienos patalpos mikroklimato valdymo sprendimai.

Projektuojant pastatą didelis dėmesys buvo sutelktas besikuriantiems nuomininkams – jiems užtikrintos plačios biuro planavimo galimybės. Didžiausią plotą „East Hill“ pastate užima tarptautinė bendrovė „Yara International“. Pasaulyje pirmaujantis mineralinių trąšų gamintojas ir aplinkosaugos sprendimų teikėjas 4400 kv m. ploto patalpose įkūrė savo verslo Europoje aptarnavimo centrą.

Naujajame pastate taip pat kuriasi bendrovės „TIA Technology“, „MarkMonitor“, savo biurus perkėlė „Arctic Adventure“, „Glera Game“, „Saldi kava“, „Mars Lietuva“, Lietuvos krepšinio lyga (LKL), advokatų profesinė bendrija „Wint law firm“.

Pirmajame, jau veikiančiame 7,2 tūkst. kv. m ploto 7 aukštų „Park Town“ pastate išnuomotas visas plotas. Čia įsikūrusi IT paslaugų kompanija „Alna“, darbo vietų nuomos kompanija „Regus“, bendrovės „Trans Eu Baltic“, „Fortevento“, „Tieto Lietuva“, „Inventi“ ir kitos.

„Darnu Group“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video