Top Baneris

Architektus kviečia dalyvauti Ramintojos bažnyčios įveiklinimo dirbtuvėse

2020 birželio 29 d.
marijos ramintojos baznycia 2
Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia.
Pasidalykite straipsniu

Keturios tarpdisciplininės komandos vedamos architektų kviečiamos pradėti architektūrinę diskusiją apie Augustinų vienuolyno komplekso teritorijos vieningą įveiklinimą ir Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios pastato netradicinį pritaikymą bendrystės ir socialinių inovacijų centro veikloms.

Kūrybinių dirbtuvių metu keturios komandos kurs koncepcinius sprendimus pastato pritaikymui bendruomeninėms reikmėms pagal tris skirtingas pastato vystymo kryptis ir viena komanda kurs koncepciją augustinų vienuolyno komplekso vystymo galimybėms.

Kūrybinių dirbtuvių dalyviai bus atrinkti atviro kvietimo būdu, todėl kviečiame visus susidomėjusius burtis į komandas ir teikti paraiškas.

Dirbtuvės vyks liepos-rugpjūčio mėnesį. Bus organizuojami trys pusdienio trukmės susitikimai, kurių metu dirbtuvių organizatoriai supažindins su pastatu ir užduotimi, bus organizuojamos diskusijos ir konsultacijos su ekspertais bei pastato ir teritorijos naudotojų atstovais.

2020 Ramintojos dirbtuviu teritorija

Kiekvienai atrinktai komandai bus mokamas 2 000 Eurų honoraras (įskaitant visus mokesčius).

Komandoms padės patyrusi ekspertų komanda: Vytautas Biekša (architektas), Laura Kairienė (architektė), Sigita Bugenienė, (urbanistė ir paveldo ekspertė), Marija Nemunienė (architektė, paveldosaugos ekspertė), Ervinas Koršunovas (filosofas – teologas), Simonas Žičkus, Mantas Remeika, Gediminas Aliukonis (UAB Ignitis atsinaujinančios energetikos panaudojimo ekspertai)

Daugiau informacijos: https://www.mashstudio.eu/ramintojos-dirbtuves

Dirbtuvių koordinatorė Živilė Šimkutė: info@mashstudio.eu (+370 678 13132)

VŠĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centro direktorė Lina Blažytė lina.blazyte@vrm.lt

Projektą vykdo: VšĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centras

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

2020 Ramintojos dirbtuves 1


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video