Top Baneris

ARCHITEKTŪROS [pokalbių] FONDAS: architektūros edukacija visiems

2014 spalio 2 d.
Pasidalykite straipsniu

Architektūros [pokalbių] fondas tęsia tryliktąjį pokalbių ciklą, skirtą ieškoti ir aptarti alternatyvias aplinkos tobulinimo galimybes. ŠIANDIEN antrąjį ciklo „Pasidaryk pats. Aktyvių viešųjų erdvių kūrimas“ pokalbį „Architektūros edukacija visiems!“ pristatys architektė iš Suomijos Pihla Meskanen.

P. Maskanen yra viena iš „Arkki“ architektūros mokyklos, skirtos vaikams ir jaunimui, įkūrėja bei direktorė jau 20 metų. Deklaruodama, kad piliečių edukavimas ir įtraukimas į architektūros procesus leidžia visuomenei priimti geresnius sprendimus dėl mūsų aplinkos kūrimo, P. Meskanen yra aktyvi architektūros edukacijos propaguotoja.

„Arkki“ organizuoja architektūros užsiėmimus vaikams ir jaunimui, norėdama inspiruoti jaunus žmones tam, kad jie darytų įtaką ir aktyviai dalyvautų materialios aplinkos vystyme nepriklausomai nuo jų būsimos profesijos. Pokalbio metu P. Meskanen pristatys „Arkki“ mokyklos edukacinę programą bei įgyvendintus projektus, kuriuose vaikai padarė įtaką aplinkos kūrimui.

Pokalbis iš ciklo „Pasidaryk pats. Aktyvių viešųjų erdvių kūrimas“ vyks spalio 2 dieną (ketvirtadienį) 20 val. Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius). Tai – tryliktas ARCHITEKTŪROS [pokalbių] FONDO paskaitų ciklas. Tęstinis įkvepiančių pokalbių renginys su išskirtiniais pašnekovais iš užsienio ir Lietuvos yra skirtas ugdyti humanišką, jautrią, mąstančią ir įžvalgią asmenybę. Daugiau informacijos ir video įrašus iš jau praėjusių paskaitų ciklų galite rasti http://archfondas.lt/lt/pokalbiu.

Paskaita vyks anglų kalba. Renginys nemokamas.

Paskaitą organizuoja Architektūros fondas.

Tryliktojo ciklo kuratoriai – Ieva Saldauskaitė ir Margarita Kaučikaitė.

Daugiau informacijos: M. Kaučikaitė, +370 654 14135, www.archfondas.lt, arch@archfondas.lt

 

Kviečiame apsilankyti ir kitose 13-ojo Architektūros [pokalbių] fondo ciklo paskaitose:

2014 m. spalio 9 d. ZULOARK (Ispanija)   „Architekto vaidmuo visuomenėje”

2014 m. spalio 15 d. CATHERINE HO (JAV) „Žmonių įtaka: naujos urbanistinio aktyvumo formos”

 

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video