Top Baneris

Architektūros [aktualijų] fondas: spalvų įtaka mokymosi aplinkai

2018 vasario 7 d.
Nathalie Denizot
Pasidalykite straipsniu

Paskaitos tikslas – supažindinti su įkvepiančiomis spalvų asociacijomis, atitinkančiomis naudotojų poreikius mokymosi aplinkoje. Studija atlikta europiniame kontekste, remiantis bendradarbiavimu, ir atsižvelgiant į skirtingo amžiaus vaikų raidos etapus bei į tai, kaip vaikai, paaugliai bei jauni žmonės sąveikauja su aplinka.

Nathalie Denizot jau 17 metų dirba rinkodaros strategijų ir valdymo srityje. Jos profesinė patirtis buvo sukaupta atliekant tyrimus, išskirtinį dėmesį teikiant klientui, orientuojantis į galutinį vartotoją. Siekiant sukurti ir pateikti vartotojams patį priimtiniausią pasiūlymą, buvo pasitelkta net keletas tyrimų metodikų: projektinis mąstymas, susitelkimas į tikslines grupes ir kt. Lektorė beveik du metus dirba „Tarkett“ Mokymosi aplinkos ir švietimo sektoriaus vadove.

Paskaita vyks:

2018 m. vasario 8 d. 20 val. Nacionalinėje Dailės Galerijoje (NDG), Konstitucijos pr. 22, Vilniuje. Pokalbis vyks anglų kalba.

Pokalbis rengiamas bendradarbiaujant su VGTU Architektūros fakultetu.

Rekomenduoja skaityti:

Design Decoded: A journey of discovery in finding your authentic design self…your design ‘voice’
Lennie Scott Webber

Knygos autorė turi milžinišką patirtį edukacinės aplinkos kūrime, ji yra baldų firmos „Steelcase Education“ (JAV) Ugdymo aplinkos skyriaus įkūrėja, todėl jos įžvalgos turėtų būti išties naudingos besidomintiems mokymosi aplinkų kūrimu ir transformacijomis.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video