Top Baneris

Architektai – už atsakingą kūrybą

2017 spalio 6 d.
Pasaulinė architektūros diena
LAR nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pasaulinė architektūros diena šįmet palydėta konferencija, skirta architektų gildijai opiai temai – „Architektas – vykdytojas ar atsakingas kūrėjas? “.

Salėje netilpę ar į Vilnių negalėję atvykti konferencijoje pirmąsyk galėjo dalyvauti nuotoliniu būdu – ji buvo transliuojama socialiniame tinkle „Facebook “.

Šįmet pakito ir konferencijos formatas: šįkart buvo palikta pakankamai laiko išsakyti skaudulius ir nuomonę aptariamais klausimais.

Dalyvių pranešimai pasižymėjo atvirais pasisakymais, drąsiomis įžvalgomis. Kiekvienoje sesijoje buvo pastebėjimų, sukėlusių diskusijų bangą.

Ar buvo pasiūlyta temų tolesniems, nuodugnesniems tyrinėjimams? Konferencijoje buvo pakviesta gilintis į klausimus, susijusius su profesijos specifika: architektas niekuomet nebuvo vienas savo kūryboje – jį lydėjo klientas, statytojai, ir kiti. Poreikis matyti platesnį kontekstą – ateinančių metų spalio 1 d. konferencijos tema – „Architektūros kokybė: konteksto svarba“.

Konferencijos vaizdo įrašus ir daugiau nuotraukų galima rasti soc. tinkle „Facebook“ paskyroje: Lietuvos architektų rūmai.

Konferenciją organizavo Lietuvos architektų rūmai, VGTU Architektūros fakultetas, Lietuvos architektų sąjunga.

Konferenciją finansavo Lietuvos kultūros taryba, kultūros ministerija.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video