Top Baneris

Ar Mažeikiai turės sporto ir pramogų centrą? (3)

2022 kovo 24 d.
Mazeikiu sporto komplekso projektas
Mažeikių sav. iliustr.
Pasidalykite straipsniu

Dar šiemet gali būti pradėtas statyti mažeikiškių taip laukiamas šiuolaikiškas sporto ir pramogų centras. Per ketverius metus jis iškiltų Sedos gatvėje, šalia centrinio miesto stadiono.

Parengtas naujas investicijų projektas atvėrė realias finansavimo galimybes – būtų statomas mažesnio ploto, paprastesnės konstrukcijos, tačiau aukštesnės energetinės klasės statinys.

Bendra investicijų vertė sudarytų kone 7 mln. Eur: beveik 5 mln. Eur (70 proc.) – valstybės biudžeto lėšos, apie 2 mln. Eur (30 proc.) – Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Šį mėnesį sulaukta palankaus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sprendimo: iš Valstybės investicijų programos Sporto ir pramogų centrui Mažeikiuose statyti skirta per 2,2 mln. Eur.

Mažeikių savivaldybė inicijavo ne vieną susitikimą su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos krepšinio federacijos, vietos verslo, sporto klubų atstovais, projektuotojais, kad kuo greičiau būtų sprendžiamas klausimas dėl naujojo sporto ir pramogų centro Mažeikiuose atsiradimo.

Alternatyvus pasiūlymas ankstesniam projektui – išnaudoti naują erdvę: stadioną ir neužstatytą teritoriją šalia, kuri galėtų būti panaudota sporto ir pramogų centro statybai (salės ir lauko sporto erdvės būtų vienoje teritorijoje), stadione sportuojantys asmenys galėtų naudotis sporto ir pramogų centro pagalbinėmis patalpomis.

Ar Mažeikiai turės sporto ir pramogų centrą, bus aišku šio mėnesio pabaigoje – reikalingas politinis sprendimas, kurį kovo 31 d., ketvirtadienį, priims Savivaldybės taryba.

Iki tarybos posėdžio dėl sporto ir pramogų centro projekto ir jo įgyvendinimo bei lėšų skyrimo iš savivaldybės biudžeto bus svarstoma visuose tarybos komitetuose. Vakar, kovo 23 d., vykusiame Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto posėdyje šiam klausimui pritarta.

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Donatas

  2022-03-28, 12:09  

  Kada sporto arena bus pradėta statyti ? Ir kiek sporto arenoje galės tilpti žmonių ?

 • Donatas

  2022-03-28, 10:52  

  Arena mažiausiai turi talpinti 1500 žmonių jaigu norim sau ramiai galvoti,kad šita arena mūsų atitiks LKL reikalavimus, kad tikrai galėsim pakliūti į LKL lygą ! ,kad arena ne sukels jokių problemų dėl patekimo į LKL lygą !

 • Donatas

  2022-03-28, 10:47  

  Kodėl ne parašoma kiek sporto arena talpins žmonių ? Ar jinai atitiks LKL lygos reikalavimus ?

Rekomenduojami video