Top Baneris

Apie šilumos siurblius 4 Lietuvos miestuose pasakos netikėtai – specialiame ekspomobilyje

2023 kovo 13 d.
silumos siurbliai
Pexels.com
Pasidalykite straipsniu

Trečius metus turą Europoje rengiančios Švedijos kompanijos „NIBE Energy Systems“ ekspomobilis jau šį mėnesį užsuks ir į Lietuvą. Kovo 28 d. didžiausio Skandinavijos šildymo technikos gamintojo paroda ant ratų veiks: kovo 28 d. Panevėžyje, kovo 29 d. Vilniuje, kovo 30 d. Kaune, o kovo 31 d. Klaipėdoje.

Po sėkmingo, didžiulio susidomėjimo sulaukusio projekto debiuto 2021 metais, nuspręsta ekspomobilio kelionę pakartoti ne tik 2022 m., bet ir šiemet. Paroda ant ratų aplankys dar daugiau valstybių ir miestų. Sunkvežimis su naujausia įranga į kelią išriedėjo daugiau kaip 20 savaičių laikotarpiui, per kurį planuojama aplankyti virš 10 šalių. Paroda ant ratų – gana naujas reklamos būdas, leidžiantis gamintojui būti arčiau kliento ir pristatyti naujausius gaminius ten, kur patogiausia vartotojams. Į Lietuvą gamintojų ekspomobiliai užsuka itin retai. Tad NIBE Lietuvoje atstovaujanti UAB „Ekoklima“ kviečia pasinaudoti išskirtine galimybe ir apsilankyti keliaujančioje parodoje savo mieste.

Pristatys gaminius, kurių dar nėra prekyboje

Sunkvežimis su 70 kv. m ekspozicija ant ratų Lietuvoje viešės 4 dienas. Lankytojai galės susipažinti su naujausiais produktais, kurių dar nėra prekyboje, pasikonsultuoti dėl šilumos siurblių pasirinkimo ir įsigijimo. Taip pat daugiau sužinoti apie APVA paramos galimybes gyventojams, norintiems senus katilus pakeisti naujais šilumos siurbliais.

„NIBE Road Show 2023“ tikslas – pristatyti šilumos siurblių naujienas, papasakoti apie juose naudojamą energiją taupančią technologiją ir išmanumą. Taip pat suteikti informacijos apie inovatyvių sprendimų naudą aplinkai bei vartotojui. Parodos lankytojai galės pirmieji susipažinti su naujuoju S serijos geoterminiu šilumos siurbliu NIBE S1256/1156. Taip pat bus pristatomas naujasis oras-vanduo šilumos siurblys NIBE F2050 bei ištraukiamo oro S serijos šilumos siurblys NIBE S735. Ekspomobilio lankytojai išvys populiariausius produktus, kuriuos vartotojai renkasi dažniausiai.

Konsultuos profesionalai – nuo šilumos siurblio parinkimo iki APVA paramos

Lankytojus visas dienas konsultuos profesionalių specialistų komanda – ilgametę patirtį su šilumos siurbliais turintys UAB „Ekoklima“ darbuotojai – šilumos įrangos ekspertai, NIBE partnerių atstovai – montuotojai, dirbantys su šildymo sistemomis. Pasinaudoti ilgamete specialistų patirtimi galėsite visiškai nemokamai.

Konsultantai atsakys į visus klausimus apie šilumos siurblių technologijas, specifikacijas, įrangos parinkimą tiek individualiems namams, tiek naujiems ar renovuojamiems daugiabučiams. Taip pat bus galima gauti konsultaciją apie technologinius šildymo sprendimus visuomeninės paskirties pastatams. Tai bus puiki galimybė pasikonsultuoti apie ES paramos gyventojams galimybes keičiant senus katilus į šilumos siurblius.

NIBE Road Show Lietuvoje „Facebook renginio virselis 2023 3

Statybų profesionalams – efektyvaus bendradarbiavimo galimybės

Ekspomobilis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus atviras lankytojams nuo 9 iki 17 val., Panevėžyje – nuo 10 iki 17 val. Užsukti kviečiami šilumos siurbliais besidomintys ar šiuo metu geriausio sprendimo savo būstui ieškantys gyventojai. Laukiami ir su NIBE gamintojo įranga susipažinti norintys montuotojai ir inovatyvių, tvarių, šiuolaikiškų sprendimų ieškantys NT vystytojai ir statytojai. Montuotojai ypač kviečiami apsilankyti ekspomobilyje pirmąją darbo valandą, kuomet bus išsamiai pristatoma naujausia NIBE įranga ir bus galima aptarti bendradarbiavimo galimybes. „NIBE Energy Systems“ vertinama už pažangius sprendimus, o šio gamintojo šilumos siurbliai ir kita šildymo technika yra viena efektyviausių rinkoje.

Panevėžyje ekspomobilis stovės Klaipėdos g. 143A (prekybos centras „BABILONAS“); Vilniuje – Vikingų g. 3 (prekybos slėnis „NØRDIKA“), Kaune – Islandijos pl. 32 (prekybos ir laisvalaikio centras „MEGA“), o Klaipėdoje įsikurs Dubysos g. 10-1 prie „Švyturio“ arenos.

Nepraleiskite progos pirmieji išsamiai susipažinti su naujos įrangos technologijomis bei privalumais! Dalyvaukite ir pakvieskite artimuosius.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video