Top Baneris

Akmenės gyventojai bandys išjudinti pasyvumo akmenis

2017 lapkričio 8 d.
„Išjudinkime akmenis“
Pasidalykite straipsniu

Lapkričio 10–25 dienomis vyksiantis antrasis Akmenės miesto bendruomenės kūrybinės pažangos forumas „Išjudinkime akmenis“ orientuotas į Akmenės miesto ir rajono įvaizdžio formavimą, vietos kultūrinio tapatumo bruožų paieškas bei kūrybišką jų atskleidimą. Šių metų programą sudaro trys pagrindinės dalys: tvarių inovacijų renginys „Global Sustainability Jam Akmenė“, edukacinių renginių ciklas ir atvira diskusija apie Akmenės kultūrinės komunikacijos strategijos formavimą. Forume dalyvaus Akmenės rajono savivaldybės ir verslo atstovai, rajono kultūrinio lauko veikėjai, Lietuvos ir užsienio komunikacijos specialistai, kūrybinių industrijų profesionalai.

Lapkričio 10–12 dienomis Akmenės gimnazijoje vyksiančio „Global Sustainability Jam Akmenė“ dalyviai turės galimybę prisijungti prie pasaulinio masto renginio, skirto tvarioms inovacijoms. Dinamiška ir intensyvi kūrybinė sesija truks 48 valandas ir į ją bus įtrauti įvairių sričių specialistai. Šis procesas yra paremtas kūrybiško mąstymo metodika (ang. „Design thinking“), kurios pagrindinė ašis – į žmogų orientuotų paslaugų kūrimas. Kūrybinį procesą kuruos patyrę mentoriai iš LCC tarptautinio universiteto bei tarptautiniame kontekste dirbantys praktikai. Daugiau apie renginį.

Lapkričio 24–25 dienomis vyks bendrumenei skirta edukacinė programa, kur platus spektras profesionalų kvies į atviras paskaitas, praktinius užsiėmimus, kūrybines sesijas, parodas, koncertus ir sieks sukurti kūrybinį šurmulį Akmenės miesto visuomeninėse erdvėse, provokuoti ir skatinti vietos bendruomenę naujai pažvelgti į juos supančią aplinką, atrandant netikėtus vietos pažinimo rakursus.

Kertinė forumo ašis – lapkričio 24 dieną vyksianti atvira diskusija ir kūrybinė sesija, kviesianti visus besidominčius susipažinti su naujausiomis miesto kultūrinės komunikacijos strategijos formavimo tendencijomis ir praktiškai prisidėti prie Akmenės miesto ir rajono kultūrinio tapatumo bruožų bei strateginių gairių formavimo.

Forumo programą papuoš interaktyvi žinomos menininkės Irmos Leščinskaitės tapybos paroda, kuri buvo pristatyta šių metų pasaulinėje „EXPO 2017“, Kazachstane.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video