Top Baneris

Agentūrai „Go Vilnius“ vadovaus D. Aleksandravičienė

2024 sausio 30 d.
Go vilnius
S. Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadove viešojo konkurso būdu išrinkta Dovilė Aleksandravičienė. Taip pat pirmą kartą suformuota ir organizacijos valdyba. 

„Go Vilnius“ komanda reikšmingai prisidėjo prie teigiamo sostinės įvaizdžio tarptautinėje erdvėje. Visgi siekiame, kad mieste ne tik augtų užsienio svečių skaičius, bet ir kurtųsi naujos tarptautinės kompanijos, atsirastų aukštos pridėtinės vertės darbo vietos. Naujosios vadovės bei valdybos sukaupta patirtis padės tinkamai sustyguoti organizacijos prioritetus skirtingose srityse“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas.

D. Aleksandravičienė prieš tai daugiau nei 6 metus dirbo „Lietuvos geležinkelių“ grupės keleivių vežimo bendrovės „LTG Link“ verslo vystymo ir rinkodaros departamento vadove, 2019–2021 m. užėmė ir valdybos narės poziciją. Dar anksčiau ji patirtį kaupė dirbdama universitete Vilnius Tech, renginių bilietų platinimo kompanijoje ir kt.

Pirmą kartą suformuota ir organizacijos valdyba 

Suformuota ir organizacijos „Go Vilnius“ nepriklausoma valdyba, kuri padės vadovei rūpintis sostinės tarptautinio įvaizdžio formavimu, atvykstamojo laisvalaikio ir konferencijų turizmu, užsienio investicijų ir verslo skatinimu.

Valdybą sudaro Justas Morkūnas, kuris šiuo metu užima kibernetinio saugumo bendrovių „NordSecurity“ ir „NordLayer“ produkto komercijos vadovo (angl. Chief Revenue Officer) poziciją. Taip pat Božena Petikonis-Šabanienė, kuri šiuo metu dirba tarptautinės žaliosios energetikos bendrovės „Ignitis renewables“ personalo vadove, taip pat yra „American Chamber of Commerce in Lithuania“ valdybos vicepirmininkė. Trečioji valdybos narė – Eglė Girdauskaitė-Mackelė, šiuo metu užima Vilniaus miesto savivaldybės komunikacijos vadovės poziciją. 

Agentūra „Go Vilnius“ iki šiol yra sukūrusi ne vieną pasaulio žiniasklaidos dėmesio sulaukusią Vilniaus tarptautinio žinomumo didinimo kampaniją, pavyzdžiui, „Vilnius – the G-spot of Europe“ (liet. „Vilnius – Europos G taškas“), „Vilnius – amazing wherever you think it is“ (liet. „Vilnius – nuostabus, kur bebūtų“) ir kt.

VšĮ „Go Vilnius“ – oficiali Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūra, siekianti didinti Vilniaus tarptautinį konkurencingumą. Agentūros veikla nukreipta į Vilniaus tarptautinio įvaizdžio formavimą ir komunikaciją, atvykstamojo laisvalaikio ir konferencijų turizmo bei užsienio investicijų ir verslo skatinimą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video