Top Baneris

Židiniai FOCUS – magija architektūrai

2020 vasario 28 d.
uab agni dizainas
Pasidalykite straipsniu

Viloje Giruliuose įrengtas židinys „Meijifocus“ – žymaus prancūzų dizainerio Dominique Imberto kūrinys, atspindintis išgrynintas interjero erdves, paverčiantis ugnį pasiekiamą iš visų gyvenamosios erdvės pusių. Pats autorius, paklaustas, kaip gimsta židinių idėjos, teigia, kad visas jas pasigauna iš harmonija spinduliuojančių šaltinių, o kertinė židinių kūrėjo filosofinė mintis – kiekviename natūraliame netobulume atrasti tobulumą. Dizainerio darbai – tai meno ir funkcionalumo bendrystė.

Šiuolaikinių namų pagrindinė problema jiems tampant vis išmanesniems yra ta, kad žmonės savo pačių namuose tolsta vienas nuo kito. Židiniai „Focus“ namuose palaiko pačias aktualiausias šio amžiaus idėjas –žmonės iš prigimties nori jausti vienas kitą, o erdvinių židinių dizainas žadina prigimtinį spontaniškumą ir kūrybingumą, kurių nepakeis jokios technologijos.

„Meijifocus“ ir kiti „Focus“ erdviniai židiniai – tai dabartinės epochos unikalių namų, kuriuos projektuojant pirmiausia vertinama kokybė, natūralios liepsnos šaltinis, tampantis reprezentaciniu interjero akcentu.

Išskirtinis iš metalo pagamintų židinių dizainas yra garantas, kad įsigyjamas funkcionalus meno kūrinys, suteikiantis namams šilumą, lengvai suformuojantis erdvės struktūrą, padalijantis ar užbaigiantis erdvę. Židinių „Focus“ grožis slypi užbaigtose formose ir proporcijose, o patys židiniai suteikia erdvei lengvumo pojūtį. Židiniai montuojami ant skirtingų medžiagų paviršių – akmens, metalo, stiklo ar keramikos, o židinių spalvinėje paletėje galimi juodi, pilki ir balti atspalviai.

Kontaktai:

UAB „AGNI dizainas“ – oficialus „Focus“ atstovas Lietuvoje

Tel. +370 610 24 024

info@agnidizainas.lt

REMEJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video