Top Baneris

Vyks tarptautinė kraštovaizdžio architektūros konferencija

2018 spalio 8 d.
kraštovaizdžio architektūros
Aleksandro Stulginskio universiteto akademinio miestelio kraštovaizdis. ASU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga (LKAS) su Aleksandro Stulginskio universitetu (ASU), Klaipėdos universitetu (KU), Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) ir kitais organizatoriais bei rėmėjais kviečia į tarptautinę mokslinę ir praktinę konferenciją „Kraštovaizdžio architektūra Baltijos šalyse – šimtmečio retrospektyva ir ateities perspektyvos“, kuri skiriama 1918 m. atkurtos Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių šimtmečio sukakčiai pažymėti, kraštovaizdžio architektūros raidai apžvelgti.

Konferencija vyks 2018 m. spalio 12 dieną Kaune-Akademijoje, ASU konferencijų centre (IV rūmai, Universiteto g. 8A). Konferenciją sudarys plenarinė ir dvi teminės sesijos, kuriose numatoma 14 pranešimų ir kelios dalykinės diskusijos. Konferencijoje dalyvaus kraštovaizdžio architektų ir mokslininkų iš Latvijos, Lenkijos, Rusijos. Renginį remia ir iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba, įmonė „Fixman LT“.

Iki konferencijos parengtas ir išleidžiamas LKAS, ASU, KU ir VGTU sudarytas mokslo darbų leidinys – straipsnių rinkinys „Kraštovaizdžio architektūra Baltijos šalyse – šimtmečio retrospektyva ir ateities perspektyvos“. 2016 puslapių leidinyje publikuojama užsienio ir mūsų šalies akademinių bendruomenių atstovų ir praktikų 9 moksliniai ir 10 apžvalginių straipsnių kraštovaizdžio architektūros, parkų meno, teritorijų planavimo, urbanistikos, rekreacinės architektūros ir kraštotvarkos, menotyros temomis. Leidinį bus galima įsigyti konferencijos metu.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti savivaldybių administracijų architektūros, urbanistikos, kraštovaizdžio architektūros, želdininkystės specialistai, kraštovaizdžio tvarkybos projektų autoriai, kraštovaizdžio architektūros ir inžinerijos, kraštotvarkos, želdininkystės dalykus dėstantys ir studijuojantys asmenys.

Daugiau informacijos teikiama elektroniniu paštu: lkasforumas@gmail.com ir tinklalapyje http://lkas.lt/lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video