Top Baneris

Vokietijos ūkio apdovanojimas įteiktas įmonei „Baltic Amadeus“

2015 birželio 3 d.
Pasidalykite straipsniu

Birželio antrą dieną įmonei „Baltic Amadeus“ įteiktas Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) organizuoto konkurso „Vokietijos ūkio apdovanojimai 2015“ apdovanojimas. Programinės įrangos kūrėjai įsikūrę Vilniuje, Santaros slėnyje, naujajame IT centre, vienijančiame jaunus ir kūrybingus Lietuvos programinės įrangos kūrėjus. Šie metai konkursui yra jubiliejiniai – Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai teikia šį prizą Lietuvoje jau dešimtąjį kartą.

apdovanijimai_AHK

„Didžiausią įspūdį man padarė tai, kad „Baltic Amadeus“ dirba nuo 1988 m. – ir dar tokioje jaunoje srityje, ir šalyje, kuri Nepriklausomybę atgavo tik 1990 m., – sako AHK prezidentas Thomas Schöllkopfas. – Nepaisant to, įmonė puikiai prisitaikė prie srities sąlygų, nuolat plėtėsi ir stiprino savo tarptautinį konkurencingumą. Tą atsispindi ne tik produktų kokybė, bet ir bendravimas su klientais bei darbuotojais.“

„Įmonių paraiškos Vokietijos ūkio apdovanojimų konkursui patvirtino mums Lietuvos ūkio įvairovę“, – teigė T. Schöllkopfas. Sulaukta 17 stiprių paraiškų iš pačių įvairiausių ūkio sektorių – nuo lazerių gamintojų, mineralinio vandens platintojų iki natūralios kosmetikos gamintojų. Išrinkti nugalėtoją, anot  AHK prezidento, nebuvo lengva.

Ilgalaikė „Baltic Amadeus“ eksporto strategija bei inovatyvi įmonės filosofija galiausiai įtikino vertinimo komisiją. Atsižvelgiant į dabartinę politinę krizę su Rusija ir jos ekonomines pasekmes, šių metų apdovanojimams AHK paskelbė nominaciją – „Sėkmė naujose rinkose.“

Vertinimo komisiją sudarė Vokietijos ir Lietuvos verslo bei politikos atstovai. Per pastarąsias šešias savaites komisijos nariai aplankė šešias įmones-finalininkes. „Baltic Amadeus“ įtikino esanti ambicinga ir sėkminga bendrovė. Piniginį prizą – 5 tūkst. eurų vertės čekį – ceremonijos, vykusios Vilniaus mažajame teatre, metu,  įteikė Vokietijos ambasadorė Lietuvoje ir renginio globėja – Jutta Schmitz.

Nugalėtojas ir kiti penki finalininkai gauna nemokamą Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK Baltijos šalys) narystę metams bei kitus rėmėjų įsteigtus prizus.

Kiti šių metų finalininkai: „August ir Ko“ (biologinių nuotekų valymo įrenginių gamintojas), EKSPLA (lazerių, lazerinių sistemų ir komponentų gamintojas), Holz RIVA (didmeninė prekyba medienos gaminiais), „Optolita“(optinių prietaisų ir fotografijos įrangos gamyba bei prekyba), „Uoga Uoga“ (natūralios kosmetikos gamyba ir platinimas).


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video