Top Baneris

VMG grupė Akmenės LEZ atveria trečią gamyklą

2023 rugsėjo 13 d.
Gamykla N. Akmene scaled
VMG grupės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Trečiadienį Akmenės laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) Lietuvos kapitalo investicijų grupė VMG, nekilnojamojo turto bendrovė „Hanner“ ir investicijų bendrovės „Braitin“ valdomas fondas „Baltic Industrial Fund II“ atveria tvarios statybos ir renovacijos konstrukcijų gamyklą. 

Tai yra trečioji VMG grupės atidaroma gamykla Akmenės LEZ – joje planuojama sukurti apie 200 naujų darbo vietų, o investicijos į pirmą projekto etapą sieks apie 100 mln. eurų, pranešė VMG grupė. 

Gamykloje bus gaminama sluoksninė lukštų mediena, dvitėjinės sijos, statybinės medžio drožlių plokštės: jos metiniai pajėgumai – 120 tūkst. kub. metrų lukštų medienos, 15 mln. tiesinių metrų sijų ir 200 tūkst. kub. metrų plokščių.

Planuojama, kad metiniai gamyklos produkcijos pardavimai turėtų siekti apie 150 mln. eurų.

VMG grupės atstovai rugpjūtį BNS teigė, kad gamykloje iki 2025 metų bus įdirbinta apie 350 žmonių, o investicijos turėtų siekti 140 mln. eurų.

VMG grupė Akmenės LEZ veiklą pradėjo 2020 metais, kai ten atidarė medienos drožlių plokščių gamyklą. Į ją investuota apie 150 mln. eurų ir sukurta per 170 naujų darbo vietų. 2022 metų rudenį veiklą pradėjo „VMG Akmenės baldai“, o šiemet rugpjūtį gamykla oficialiai atidaryta.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video