Top Baneris

Visos galimybės kurti miestuose žaliuosius plotus dar neišnaudotos

2014 kovo 12 d.
Pasidalykite straipsniu

Žalių plotų atsiradimas tankiai užstatytame mieste – jau ne prabanga, o poreikis. Žali stogai gali tapti efektingu ir  vertingu ekologiniu atsvaru, leidžia atrasti naujas, socialiai patrauklias erdves, o kartu duoti ir ekonominį efektą.

Šios naujos technologijos sėkmingai gali būti taikomos ir istorinės aplinkos ar objektų tvarkyboje sprendžiant tiek ekologijos ir energijos taupymo, tiek ir estetinius gyvenamosios aplinkos bei urbanistinio miestovaizdžio klausimus. Vilniui, vienam žaliausių ir miškų supamam miestui, tai ypač aktualu.

Siekdama aktreipti į šias galimybes Lietuvos miestus ir kraštovaizdį kuriančių architektų dėmesį bei plačiau supažindinti juos su šiuolaikinėmis stogų želdinimo ir plataus stogų panaudojimo technologijomis, Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra kviečia į susitikimą su Lietuvos įmonės „Žali stogai“ ir Vokietijos bendrovės „ZinCo“ atstovais.

Paskaitos anglų kalba tema –  „Kraštovaizdis dviejuose lygiuose, sistemų ir galimybių apžvalga“. Paskaitos akcentas – žaliųjų stogų įrengimo senamiesčiuose ir konkrečiai – Lietuvoje galimybės.

Pranešėjas – Ivanas Christ, regiono pardavimų vadovas, UAB „ZinCo“ (Vokietija).

Renginys vyks 2014 metų kovo 12 dieną 11 valandą Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūros informaciniame centre, Stiklių g. 4.

Daugiau informacijos:
Gediminas Rutkauskas
el. paštas g.rutkauskas@vsaa.lt
tel. (8 5) 262 9646


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video