Top Baneris

Konferencijoje – visa tiesa apie žaliuosius pastatus

2015 spalio 14 d.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos žaliųjų pastatų taryba (LŽPT), aktyviai skatinanti tvarios aplinkos kūrimą ir inovacijas projektuojant, statant bei eksploatuojant žaliuosius pastatus mūsų šalyje, kviečia į pirmąją Baltijos valstybėse tarptautinę konferenciją „ŽALIEJI PASTATAI – VILNIUS, 2015“.

Pripažinti tvaraus nekilnojamojo turto projektų vystymo specialistai iš JAV, Jungtinės Karalystės, Skandinavijos ir Baltijos šalių konferencijoje pristatys geriausius pasaulinius ir kaimyninių valstybių pasiekimus žaliųjų pastatų rinkoje.

Lapkričio 17 dieną viešbučio „Holiday Inn Vilnius“ konferencijų centre (Šeimyniškių g. 1, Vilnius) vyksiančiame renginyje turėsite unikalią galimybę sužinoti:

Kokia yra tvarios NT plėtros situacija Baltijos šalyse ir pasaulyje? Kodėl verta ir kas skatina statyti žaliuosius pastatus?

Kokios permainoms turi ruoštis NT plėtotojai, investuotojai ir statybos verslo atstovai, architektai bei projektuotojai?

Kokios yra tarptautinės NT tvarumo sertifikavimo sistemos, kam jos reikalingos ir kokie pastatų poveikio aplinkai vertinimo standartai geriausiai pritaikomi Lietuvos rinkai? Kaip sekėsi vystyti BREEAM ar LEED sertifikuotus komercinius NT projektus?

Kodėl svarbu orientuotis į tvaraus NT vystymo principus visuose pastato gyvavimo etapuose: projektuojant, statant ir eksploatuojant statinius?   

Renginys yra nemokamas. Jame galima dalyvauti iki lapkričio 14 d. užsiregistravus internete. Registracijos formą, konferencijos programą bei visą kitą aktualią informaciją rasite konferencijos interneto svetainėje www.zaliejipastataivilnius.lt

Konferencijos idėjos autorė – Lietuvos žaliųjų pastatų taryba. 

Daugiau informacijos:

Tel. 8 (671) 78801

El. p. konferencija@lzpt.lt

www.zaliejipastataivilnius.lt

 

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video