Top Baneris

Vilnius Tech pastatus įsigijusios „YIT Lietuva“ ir „Reefo“ plėtos būsto projektą (1)

2022 rugsėjo 19 d.
vilnius tech basanavicius
Pasidalykite straipsniu

Buvusį Vilniaus Gedimino technikos universiteto (Vilnius Tech) pastatų kompleksą Vilniuje liepą aukcione už 13,59 mln. eurų įsigijusios statybų bendrovė „YIT Lietuva“ ir jos partnerė, nekilnojamojo turto projektų vystytoja „Reefo“, čia ketina plėtoti būsto projektą.

„YIT Lietuvos“ vadovas Kęstutis Vanagas sako, kad 1,1 ha sklypas J. Basanavičiaus gatvėje yra patrauklioje vietoje, Vilniaus centre, kur būsto paklausa išlieka itin didelė.

„Matome teritorijos konversijos potencialą ir galimybes moderniam, šiuolaikinių gyventojų poreikius atitinkančiam būsto projektui joje įgyvendinti. Nors statybos nedideliuose sklypuose centrinėse miesto dalyse yra susijusios su papildomais logistiniais ir darbų organizavimo iššūkiais, tačiau turime nemažai tokių projektų įgyvendinimo patirties“, – pranešime sakė K. Vanagas. 

Anot jo, pasiruošimą projektui planuojama pradėti, kai tik bus baigtas sklypo pirkimo-pardavimo sandoris ir sutvarkyti kiti formalumai.

Universiteto Ūkio direkcijos vadovas Mindaugas Ignatavičius liepą BNS Plius sakė, kad aukcione dalyvavo vienas dalyvis, o pirkimo-pardavimo sutartį tikimasi pasirašyti per 60 dienų.

Aukcione liepos 22 dieną parduotas 1,1 ha sklype esantis 7,58 tūkst. kv. metrų bendro ploto aštuonių pastatų kompleksas.

Kompleksas šių metų sausį aukcione jau buvo parduotas už tokią pat kainą – 13,59 mln. eurų, tačiau neįvykus sandoriui su laimėjusia įmone „Ba 28“ jis buvo parduodamas pakartotinai. „Ba 28“ vadovas Karolis Aidulis kovo pabaigoje BNS Plius teigė, jog bendrovė nepasirašė sutarties dėl karo Ukrainoje sujaukto finansavimo.

Vėliau – gegužę ir birželį – aukcionai neįvyko, nes turtu nesusidomėjo nė vienas pirkėjas.

Universitetas vietoj parduodamų pastatų sostinės centre už 32 mln. eurų stato naujus korpusus Saulėtekyje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Liuks

    2022-09-19, 17:46  

    Geras pirkejas- ne šaraškino kontora

Rekomenduojami video