Top Baneris

Vilniuje statys moderniausią Rytų Europoje automobilių centrą (1)

2021 kovo 24 d.
projektas 605aed725fadd
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

„Citadele“ bankas su investicijų valdymo bendrove „Union Asset Management“ susitarė dėl 4,8 mln. eurų vertės finansavimo, skirto naujojo bendrovės „Sostena“ automobilių centro Vilniuje statyboms.

Sostinės Savanorių pr. 163 ketinama pastatyti daugiau nei 4,7 tūkst. kv. metrų bendrojo ploto, dviejų aukštų, A+ energinio naudingumo klasės pastatą, kuriame įsikurs automobilių priežiūros ir remonto centras, taip pat automobilių pardavimo salonas. Jame bus įrengta ir moderni dažykla – to iki šiol nebuvo Vilniuje. Naujasis „Sostenos“ automobilių centras bus moderniausias Rytų Europoje, įrengtas pagal naujausius „Renault“ standartus, kuriuos šiuo metu gamintojas diegia pasauliniu mastu.

„Nepaisant laikinų ekonomikos korekcijų, šalies verslo poreikis dėl finansavimo yra didelis – verslo įmonės aktyviai žvalgosi plėtros galimybių ir planuoja investicijas. Džiaugiamės, kad investuotojai mus pasirinko projekto finansiniu partneriu ir galėsime prisidėti prie modernaus automobilių centro Vilniuje statybos.

Centras įsikurs strategiškai patogioje miesto vietoje ir sustiprins įmonės turimus priežiūros ir remonto pajėgumus. Didėjant automobilių, ypač naudotų, pardavimo apimčiai, auga ir aptarnavimo paslaugų poreikis“, – atkreipia dėmesį „Citadele“ banko valdybos narys, Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

„Matome aktyvią ir stiprią nekilnojamojo turto rinką, kuri labai fragmentiškai yra paveikta pandemijos ir dabar joje sėkmingai dominuoja turto pardavėjai. Sumažėjęs nuomos srautą generuojančių projektų pajamingumas ir siekis uždirbti dviženklę investicijų grąžą mus paskatino „Union Core RE Fund I“ investicinio fondo strategiją formuoti itin atidžiai renkantis patikimus partnerius ir įtraukiant ne tik srautinius, bet ir vystymo ar rekonstrukcijos projektus.

Šis mūsų projektas labai gerai atspindi fondo strategiją – vystymas, nuomos srauto generavimas ir realizavimas, taip pat esame nusitaikę į industrinį ir paslaugų sektorius, kurie šiek tiek buvo užmiršti biurų epochos metu“, – komentuoja Ramūnas Baranauskas, „Union Asset Management“ generalinis direktorius.

Naująjį centrą, kuriame bus prekiaujama „Renault“ ir „Dacia“ automobiliais, „Sostena“ valdys nuomos teisėmis. Bendrovės „Sostena“ generalinis direktorius Šarūnas Čekanavičius sako, kad, nepaisant pasaulinės pandemijos, nuspręsta nestabdyti šio projekto, nes įmonė reaguoja į grįžtančių klientų poreikius ir tiki rinkos atsigavimu.

„Vertiname savo klientus ir girdime jų poreikius. Džiaugiamės, kad jie yra lojalūs ir jų vis daugėja, o mūsų atstovaujami prekių ženklai ir produktai vertinami rinkoje ir turi paklausą, – pabrėžia Š.Čekanavičius. – Tad laikomės anksčiau patvirtinto strateginio plano plėsti savo tinklą. Ieškodami stiprių partnerių, kurie galėtų padėti įgyvendinti šį projektą, pasirinkome „Union Asset Management“. Pasitikime ir viliamės, kad visi kartu pasieksime geriausią rezultatą. Kai visi partneriai atlieka tai, ką geriausiai išmano, sinergija duoda gerą rezultatą.“


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Elementari Geografija

    2021-03-26, 22:19  

    O kodėl Vilniuje ir ” Rytų Europoje”? Ar straipsnio autoriai geografijos nesimokė? Baltijos šalys , tame tarpe ir Lietuva , yra Šiaurės Europoje, ne rytų Europoje. Net JT Lietuvą oficialiai įvardija kaip Šiaurės Europos valstybę.

Rekomenduojami video