Top Baneris

Vilniaus Žvėryne šalia medinių pastatų planuojamas verslo centras: kvies aptarti diskusijas kėlusį pasiūlymą

2023 rugsėjo 14 d.
MicrosoftTeams image 3
UAB ARCHES vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto vystytojas „Citus“ kviečia Vilniaus Žvėryno bendruomenę ir visus suinteresuotus asmenis rugsėjo 14 dieną (ketvirtadienį) 16 val. (Lvivo g. 37, 1a. Ringo salė, Vilnius) į administracinio pastato Sėlių g. 48 projekto aptarimą, informuoja savivaldybė. 

Šis projektas buvo sulaukęs daug dėmesio dėl planavimo, išsakyti nuogąstavimai dėl grėsmės bendrai Žvėryno mikrorajono autentikai.

Tai dar nebus oficialus projektinių pasiūlymų viešinimas, privalomas pagal įstatymus. Susitikimas dėl paskelbtų projektinių pasiūlymų bus rugsėjo 29 d. 17 val. nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda.

Šiuo metu Sėlių g. 48 sklype esančio pastato paskirtis – gyvenamoji. Vystytojas nori keisti paskirtį į administracinę ir pradėti pastato rekonstrukciją.

Pastato ir jo aplinkos sutvarkymo projektiniai pasiūlymai parengti remiantis 2017 metais įvykusio geriausios architektūrinės idėjos konkurso pirmosios vietos laimėtojų esmine medžiaga.

Pastato projekto autoriai – studijos UAB MUTUUS ir UAB ARCHES (Rolandas Liola, Edgaras Neniškis, Darius Čaplinskas, Ernesta Bagužaitė), projekto vadovas Simas Remeika.

Statytojas – UAB „Kauseta“.

Pirmame aukšte planuojama įrengti kultūros ir prekybinės paskirties patalpas, 2–4 aukštuose – administracines patalpas. 

Screenshot 2023 09 14 at 10.48.32

UAB ARCHES vizualizacija

Teritorijoje auga šeši medžiai. Architektūriniai sprendiniai numato požeminę automobilių saugyklą su nusileidimo rampa, kuri užima didžiąją dalį sklypo ir projektuojama esamų paprastojo kaštono ir klevo vietoje, todėl juos ketinama šalinti arba persodinti. 

Administracinio pastato projektiniams pasiūlymams Savivaldybė dar nėra pritarusi. Vilniaus miesto savivaldybės specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video