Top Baneris

„Vilniaus vandenų“ Techninė politika – pagalba projektuotojams ir statytojams

2019 sausio 21 d.
Techninė politika
Asociatyvi pixabay.com nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ Generalinio direktoriaus įsakymu patvirtinta „Vilniaus vandenų“ Techninė politika. Šis dokumentas papildo galiojančius teisės aktus ir nustato bendrovės valdomų vandentiekio ir nuotekų tinklų bei jų dispečerinio valdymo sistemų plėtros tikslus, įrenginių įrengimo, rekonstravimo ir eksploatavimo pagrindinius principus bei pagrindinius bendruosius techninius ir technologinius reikalavimus.

„Dokumentu siekta aiškiai nustatyti, kokia kryptimi įmonė juda iš techninės pusės, apibrėžiant medžiagiškumą, automatizavimo lygius, sąlygas vandentiekio ir nuotekų tinklų prijungimui ir kita. Parengta Techninė politika suteiks aiškumo tiek įmonės darbuotojams, kurie ruošia prisijungimo sąlygas, derina projektus, planuoja vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtrą, tiek išorės klientams, tai yra projektuotojams ir darbų rangovams”, – komentuoja „Vilniaus vandenų“ Gamybos tarnybos vadovas Tadas Kazlauskas.

Kaip ir apžvelgia Gamybos tarnybos vadovas, Techninė politika skirta „Vilniaus vandenų” darbuotojams, projektuotojams ir statytojams planuojant vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtrą, rengiant technologinių objektų naujos statybos, rekonstravimo bei eksploatavimo bendruosius techninius reikalavimus, klientų prijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų reikalavimus.

„Vilniaus vandenų” TECHNINĘ POLITIKĄ visada galima rasti bendrovės internetinėje svetainėje, skiltyje PARTNERIAMS.

„Vilniaus vandenų“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video