Top Baneris

„Vilniaus vandenų“ pastatai parduodami aukcione

2017 sausio 10 d.
„Vilniaus vandenų“ centrinė būstinė.<br>„Colliers international advisors“ nuotr.
„Vilniaus vandenų“ centrinė būstinė.
„Colliers international advisors“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Bendrovė „Vilniaus vandenys“ dar praėjusį rugsėjį pranešė ketinanti parduoti sostinės Dominikonų gatvėje įsikūrusios centrinės būstinės pastatus. Senamiestyje šiuo metu yra įsikūrusi ir pagrindinė „Vilniaus vandenų“ būstinė, ir klientų aptarnavimo skyrius. „Vilniaus vandenų“ centrinė buveinė įsikūrusi dviejuose pastatuose – Dominikonų g. 9 ir 11, kurie sudaro vieną bendrą kompleksą. Bendras šių pastatų plotas yra maždaug 2,5 tūkst. kvadratinių metrų.

Tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Colliers international advisors“ rengia „Vilniaus vandenų“ būstinės Dominikonų gatvėje pardavimo aukcioną.

Aukciono organizatoriai pabrėžia, kad „Vilniaus vandenų“ centrinė būstinė įsikūrusi Vilniaus senamiestyje, kuriame NT kainos vienos stabiliausių, o kokybiškų projektų paklausa – viena didžiausių mieste. Pastatai yra plataus pritaikymo – čia galimos gyvenamosios, biurų ar viešbučių funkcijos, arba šių funkcijų derinys.

Istoriniai pastatai Dominikonų gatvėje turi erdvų uždarą vidinį kiemą, kuriame įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Aukciono organizatoriai atkreipia dėmesį, kad turtui konkurencingų projektų atsiradimo galimybės ateityje yra gana ribotos dėl menkos istorinių pastatų senamiestyje pasiūlos bei šiems pastatams keliamų paveldosaugos reikalavimų.

„Colliers international advisors“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video