Top Baneris

Vilniaus Pašilaičių mikrorajone – dar vieno daugiabučio statybos

2016 lapkričio 23 d.
Bendrovės „PPI Group“ nuotr.
Bendrovės „PPI Group“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės Pašilaičių gyvenamajame rajone pradedamas paskutinis – ketvirtasis – nekilnojamojo turto projekto „Ambercity“ etapas. Pirmuosius tris etapus bendrovė jau užbaigė, iš viso parduoti 204 butai. Vidutinė vieno kvadratinio metro kaina projekte 1300 EUR.

Gyvenamųjų namų gyvenvietė „Ambercity“ bus apšviesta ir aptverta, kiemai – uždari, aplinkai stebėti įrengtos vaizdo kameros. 5, 7 ir 8 aukštų silikatinių plytų mūro namai įvertinti energinio efektyvumo B klase. Pirmi aukštai pasižymi aukštomis, net 3 metrus siekiančiomis, lubomis ir erdviomis terasomis.

Pasak projektą plėtojančios bendrovės „PPI Group“ direktoriaus Dominyko Jasilionio gyvenvietėje planuojamas didelis, apželdintas vidinis kiemas su poilsio zonomis, pavėsinėmis bei iškylų vietomis. Be to, aktyviam laisvalaikiui užtikrinti, ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems, bus įrengti lauko treniruokliai, saugios ir lavinančios žaidimų aikštelės vaikams, taip pat negilus kiemo baseinas.

Gyvenamajame komplekse suplanuotos 4 komercinės paskirties patalpos, kuriose planuojama įkurti jaukias krautuvėles ir kasdienes paslaugas teikiančias įmones.

Bendros bendrovės investicijos į šį projektą siekia apie 10 mln. eurų, jį ketinama užbaigti 2017 m. trečio ketvirčio.

„PPI Group“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video