Top Baneris

Padėka už darbus Vilniui įteikta VGTU

2019 sausio 14 d.
VGTU
Mero padėka įteikta Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakulteto dekanui Liutaurui Nekrošiui. S. Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sausio 10 d. Vilniaus rotušėje miesto meras Remigijus Šimašius dėkojo vilniečiams, įvairioms įmonėms, savanoriams ir nevyriausybinėms organizacijoms, kurių dėka per praėjusius metus Vilnius keitėsi, augo, garsėjo ir puošėsi. Visi šie žmonės, anot miesto mero, praėjusiais metais darė daugiau nei jiems privaloma, šiek tiek daugiau, nei iš jų reikalavo, geriau ir įdomiau, nei kiti.

Mero padėka įteikta Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakulteto dekanui Liutaurui Nekrošiui ir Architektūros fakulteto Architektūros pagrindų, teorijos ir dailės katedros vedėjai Editai Riaubienei už tarptautinę konferenciją „Švietimo architektūra. Pokyčių iššūkiai.“

Už bendradarbiavimą vykdant švietimo, socialinius ir bendruomenės skatinimo projektus mero padėka įteikta VGTU Kūrybiškumo ir inovacijų centrui „LinkMenų fabrikas“.

Atskira padėka įteikta VGTU Architektūros katedros dėstytojams Gintarui Čaikauskui. S. Žiūros nuotr.

Atskira padėka įteikta VGTU Architektūros katedros dėstytojams Gintarui Čaikauskui. S. Žiūros nuotr.

Atskira padėka įteikta VGTU Architektūros katedros dėstytojams Gintarui Čaikauskui ir Linui Naujokaičiui už po ilgo laiko atgijusią Lukiškių aikštę.

„Jūs esate pats tikriausias miesto veidas. Visus jus vienija jūsų pačių sukurta kultūra, vilniečiams sava tapatybė, o svarbiausia – bendro gėrio saitai. Jūsų geri darbai, kilnios pastangos kuria įdomų, savitą, svetingą miestą, kuriame gera gyventi ir dirbti“, – dėkojo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Tai – kasmetinė proga, kai į vieną erdvę susirenka tiek daug skirtingų vilniečių: architektai, verslininkai, vienuolės, menininkai, teisininkai, savanoriai, kunigai, kūrėjai. Visus juos suvienija viena garbinga priežastis – miesto mero padėkos už meilę ir gerus darbus Vilniui.

VGTU inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video