Top Baneris

Vilniaus daugiafunkciam kompleksui vadovauja A. Grendelė

2024 sausio 4 d.
Agne Grendele
A. Grendelė. „BaltCap“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nacionalinio stadiono projektą įgyvendinančiai bendrovei Vilniaus daugiafunkcis kompleksas pradeda vadovauti buvusi pastatų priežiūros ir administravimo bendrovės „SOL Baltics“ vadovė Agnė Grendelė.

Ji pakeitė praėjusių metų lapkritį nušalintą buvusį fondo „BaltCap Infrastructure Fund“ (BInF) partnerį Šarūną Stepukonį, pranešė „BaltCap“.

„Agnė konsultavo „BaltCap“ komandą valdant ir integruojant atskiras šio itin sudėtingo projekto dalis, todėl iškart gali įsitraukti į darbą. Nepaisant to, kad statybos šiuo metu pristabdytos, projektas nestovi vietoje, o pauzė išnaudojama specialių projekto dalių subrangovų konkursams parengti. Jei sausį bus užbaigta diskusija dėl statybos kainų indeksavimo, tikimės kiek įmanoma greičiau atnaujinti aktyviąją statybos fazę“, – pranešime sakė vienas iš vadovaujančių „BaltCap“ partnerių Simonas Gustainis.

A. Grendelė teigė sieksianti, kad stadiono parkas būtų maksimaliai įveiklintas ir pritaikytas kuo platesnei miestiečių ir svečių auditorijai visus metus.

Prokuratūra šiuo metu atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Š. Stepukonio galimai pasisavinto turto. „BaltCap“ lapkritį jį atleido dėl netinkamai tvarkytų finansų ir kreipėsi į teisėsaugą. 

„BaltCap“ Vilniuje turėtų pastatyti ir 25 metus koncesijos pagrindu valdyti Nacionalinio stadiono kompleksą. 

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video