Top Baneris

Viešbučio „Panorama“ plėtros planuose – gyvenamosios ir verslo paskirties pastatai

2016 sausio 15 d.
Pasidalykite straipsniu

1965 metais įkurtas Vilniaus viešbutis „Panorama“ kitąmet planuoja pradėti rekonstrukciją. Viešbutyje atsiras 60 naujų 4 žvaigždučių lygio kambarių, o šalia jo iškils nauji gyvenamosios bei verslo paskirties pastatai, kurių patalpų bendras plotas sudarys 10 tūkst. kv. metrų. Planuojamos investicijos – 12 mln. eurų.

Projekto architektas – Valerijus Starkovskis. „Panoramos“ direktoriaus Rimanto Mikniaus nuomone, plėtra naudos atneš ne tik viešbučiui, bet ir visam Vilniui. „Nors šiuo metu mūsų klientai daugiausia yra turistai iš įvairių pasaulio šalių, kasmet sulaukiame ir vis daugiau verslo klientų. Planuojame, kad toliau kylant siūlomų paslaugų lygiui tokių klientų skaičiaus augimo tendencija stiprės“, – sakė R. Miknius.

Naujieji verslo pastatai bus skirti biurams ir parduotuvėms, o gyvenamuosiuose būstuose kursis namų sostinės centre ieškantys ir patogumą vertinantys gyventojai.

„Stoties rajono veidas netrukus iš esmės keisis, norime būti šių permainų priešakyje. Naujieji statiniai suteiks galimybę verslams įsikurti perspektyviame, sparčiai augančiame ir gražėjančiame rajone, o būsto ieškantys gyventojai įvertins kokybiškus kotedžus rajone, kuriame naujų būstų pasiūla iki šiol yra gana menka“, – sakė R. Miknius.

„Panoramos“ viešbutis iki 2003 metų veikė „Gintaro“ vardu. Jame šiuo metu yra 224 kambariai, viešbutis įvertintas 3 žvaigždutėmis. „Panoramą“ valdo bendrovė AB „Mikotelgroup“, kuriai taip pat priklauso viešbutis „Mikotel“.

panorama_hotel_1


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video