Top Baneris

Viešąjį transportą pagyvino meno kūriniai

2016 spalio 24 d.
Pasidalykite straipsniu

Kauno gatvėse rieda kiek neįprasti maršrutiniai taksi: į miesto gatves išvažiavo „pop art“ stiliaus kūriniais papuošti autobusai. „Galerija ant ratų“ – taip vadinasi bendras menininko Algio Kriščiūno ir maršrutiniais taksi Kauno mieste keleivius vežančios įmonės „Kautra“ projektas.

„Galerija ant ratų“ – aštuoni skirtingi „pop art“ stiliaus darbais papuošti maršrutiniai taksi, važinėjantys Kauno mieste. Nuo Supermeno, važiuojančio motoroleriu, iki Anglijos karalienės apatinių ar Darto Veiderio, pirmadienį besikeliančio iš lovos.

„Prasideda tamsusis metų laikas, tad, manau, mums visiems reikia daugiau spalvų ir pozityvių dalykų. O tokie ir yra A. Kriščiūno darbai. Džiaugiuosi, kad galime prisidėti prie gražesnio, spalvingesnio ir simpatiškesnio Kauno. Taip pat šia akcija norime parodyti, kad viešasis transportas yra šiuolaikiškas ir įdomus. Tai ne tik transporto priemonė, vežanti mus į namus ar į darbą. Tai yra šis tas daugiau“, – kalbėjo įmonės „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Kauniečiai „Galerija ant ratų“ galės mėgautis iki metų pabaigos. Tai pirma tokio tipo kūrinių paroda Lietuvoje.

„Iš pradžių kiek nustebino pasiūlymas, bet man visuomet įdomu ir malonu sudalyvauti netradicinėse veiklose. Manau, tai pirma tokia darbų galerija ir jos pristatymas Lietuvoje. Savo darbais norisi ir truputį provokuoti miestiečius, atkreipti jų dėmesį, sukelti šypseną. Gal kai kam pasirodys per daug provokuojančiai matyti Anglijos karalienės apatinius ant maršrutinio taksi? O gal kaip tik kažką pralinksmins keliaujant ryte į darbą“, – kalbėjo menininkas Algis Kriščiūnas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video