Top Baneris

Vienoje judriausių sostinės sankryžų įrengti šviesoforai

2017 birželio 1 d.
Įmonės „Susisiekimo paslaugos“ nuotr.
Įmonės „Susisiekimo paslaugos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ pranešė, kad užbaigti šviesoforais reguliuojamos ir valdomos sistemos įrengimo darbai vienoje judriausių Šiaurės miestelio vietų – P. Lukšio ir J. Kubiliaus gatvių sankryžoje. Šioje judrioje sankryžoje visų eismo dalyvių saugumą ir tinkamą srautų pralaidumą užtikrins išmaniai veikiantys šviesoforai.

Įmonės eismo organizavimo specialistams atlikus įrengimo darbų vertinimą, pradėtas bandomasis sankryžos paleidimas. Paleidimo metu darbų rangovas vykdys eismo srautų stebėjimą, eismo reguliavimą šviesoforais ir šviesoforų programų derinimą, pagal poreikį atliks ir darbo režimų koregavimą. Taip siekiama užtikrinti optimalų sankryžos veikimą. Planuojama, kad šviesoforais reguliuojama sankryža visu pajėgumu veiks jau birželį.

Kaip ir kitos pagrindinės Vilniaus miesto šviesoforais reguliuojamos sankryžos, P. Lukšio ir J. Kubiliaus gatvių sankryža taip pat stebima vaizdo stebėjimo kameromis. Vaizdą tikruoju laiku galima stebėti internetiniame tinklalapyje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video