Top Baneris

Viename judriausių Vilniaus rajonų – dar vienas biurų pastatas

2017 liepos 19 d.
Projekto vizual.
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Važiuojant viena judriausių Vilniuje – Ukmergės gatve – sunku nepastebėti Perkūnkiemio mikrorajone besisukiojančio krano ir intensyviai vykstančių statybų. Čia kyla naujas, 6 aukštų, maždaug 5000 kv. m ploto biurų pastatas su 2 aukštų požemine automobilių stovėjimo aikštele. Vykdomi darbai – baigiamasis, 2013 m. pradėto komercinio komplekso „Domus Pro“ plėtros etapas. Darbus čia vykdo statybų ir generalinės rangos paslaugas teikianti įmonė „Conresta“. Projektą vysto nekilnojamojo turto bendrovė „TK Development Lietuva“, kuri dar statybų pradžioje sudarė pirkimo-pardavimo sutartį su nekilnojamo turto investiciniu fondu „Baltic Horizon Fund“.

Pirmajame pastato aukšte bus įrengtos veterinarijos paslaugoms skirtos patalpos, antrajame – sporto klubas ir administracinės, likusiuose – administracinės patalpos. Pagrindinis įėjimas suprojektuotas nuo Ukmergės gatvės pusės, iš atviros automobilių stovėjimo aikštelės, bendros su ankstesniais plėtros etapais pastatytais prekybos centro ir sporto klubo korpusais. Įvažiavimams į teritoriją bus naudojami du atviri, taip pat ankstesniuose etapuose pastatyti įvažiavimai. Verslo centre planuojama įrengti ir dviračių saugojimo aikštelę.

Statinio architektūra moderni: fasadui naudojamas stiklas, pastato konstrukcijose dominuoja betonas ir šiuolaikiška, urbanistinė aplinka. Darbuotojų patogumui požeminiai aukštai, kuriuose numatomos vietos automobilių statymui ir techninės patalpos, su viršutiniais bus sujungti liftais. Penkiuose biurų aukštuose bus įrengiamos lifto aikštelės ir evakuacinės laiptinės. Verslo centras turės ir erdvią terasą, atveriančią vaizdą į žaliąją miesto dalį.

„Planuojant šį projektą galvojome apie šiuolaikiškus žmones, kurie brangina savo laiką. Mūsų tikslas – sukurti ne tik verslo centrą, bet ir visą paslaugų kompleksą, kad žmonės galėtų praleisti laisvalaikį. Strategiškai patogi, iš bet kurios miesto dalies pasiekiama darbo vieta, baseinas, pirtis, sporto klubas, restoranai, prekybos centras – visa tai padės užuot gaišus laiką stovint spūstyse, jį skirti šeimai ar kitai maloniai veiklai. Manau, kad idėja pasiteisino: projektui dar nepasibaigus, jau turime pasirašytas sutartis dėl 60 proc. verslo centro patalpų, o dėl likusios dalies šiuo metu vyksta derybos“, – komentavo „TK Development Lietuva“ vadovas Rapolas Latvys.

Projekto vizual.

Įgyvendinant projektą naudojamos tik Lietuvoje sertifikuotos medžiagos, taikomi modernūs inžineriniai sprendimai: verslo centras statomas pagal tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM. Pastatų poveikio aplinkai vertinimo metodas (ang. „Building Research Establishment Environmental Assessment Method“) pasižymi aukščiausiomis technologijomis, funkcionalumu bei mažesnėmis eksploatavimo išlaidomis. Visa tai garantuoja puikias paslaugas tausojant gamtą ir darbuotojų sveikatą.

Verslo centrą statančios įmonės „Conresta“ direktoriaus Luko Laukaičio nuomone, patogi lokacija ir komplekso pritaikymas įvairiems poreikiams – vieni didžiausių projekto privalumų. „Pastačius aplinkkelį, šis rajonas tapo dar patrauklesne vieta tiek gyvenimui, tiek darbui. Tikiu, kad „Domus Pro“ plėtra sukurs ergonomiškas darbo vietas ir sutrauks verslus, kuriems rūpi jų darbuotojų gerovė“, – apibendrino „Conrestos“ vadovas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video