Top Baneris

Viena sistema – daug sprendimų

2018 spalio 15 d.
heroal vs z
Į fasadą integruota tekstilinė apsauga nuo saulės „heroal VS Z“.

„heroal“ nuolat tobulina fasadę sistemą „heroal C 50“ ir vėl rinkai pateikia naują sprendimą.

Dideli stiklai, per kuriuos turi patekti kuo daugiau šviesos, bet tuo pačiu ir kuo siauresni profiliai – šis reikalavimas dažnai minimas architektų ar investuotojų ir neretai tampa tikru galvos skausmu metalo konstrukcijų gamintojams. Įmonė „heroal“ siūlo naują sprendimą: sistemą „heroal PS“. Nepastebimas to paties horizontalaus profilio įtempimas, suteikiantis galimybę naudoti sunkesnius nei įprastai stiklo paketus, nedidinant profilio aukščio ir nenaudojant įdėtinių, šaltų plieno profilių.

Integruota apsauga nuo saulės – to paties gamintojo

Tekstilinė apsauga nuo saulės „heroal VS Z“ dėl mažo ritės skersmens gali būti integruota fasade ir yra paslėpta. Pastatas efektyviai apsaugomas nuo saulės iš išorės tik tuomet, kai to reikia, yra skirtingų spalvų ir šviesos pralaidumo apsaugos medžiagų. Galima rinktis medžiagas nuo visiškai užtemdinančių iki metančių lengvą šešėlį – taip pat savo sudėtyje neturinčias PVC (polivinilchlorido).

„heroal“ turimomis dangomis nesudėtinga suderinti langų sistemų spalvas su apsaugos nuo saulės sistemos spalvomis. Tokiu būdu galima optimaliai išnaudoti visus „heroal“ miltelinės dangos privalumus. Tokia apsauga nuo saulės stabili prieš vėją net ir dideliame aukštyje – užtrauktukų sistema kraštuose užtikina atramą kreipiamuosiuose bėgeliuose netgi per škvalą. Ją sumontuoti lengva ir paprasta, kitas privalumas – lengva pasiekti, jei reikia pataisyti.

heroal logo 1

 RĖMĖJO TURINYS 

Komentarai