Top Baneris

VGTU – studentų akimis

2018 birželio 14 d.
„VGTU studentų akimis“

Kaip iš tikrųjų sesijos metu atrodo universitetas? Kokia katastrofa užgriūtų studentus, jei Lietuvoje būtų uždrausta kava? O jei ant universiteto pastatų stogų įsikurtų SPA? Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai parodoje „VGTU studentų akimis“ išlaisvino fantaziją ir nukėlė savo aukštojo mokslo įstaigą į robotų valdomą ateitį, į kosmosą, kalnus, džiungles, po vandeniu, net į fikcinę „Sostų karų“ realybę.

„Studentai turėjo užduotį – padaryti pasirinktos VGTU vietos panoraminę nuotrauką ir atlikti montažą pasirinkta tema. Šiuo darbu lavinome ir vizualinę kalbą, siekėme, kad vienas kadras pasakotų tam tikrą istoriją arba siųstų konkrečią žinutę žiūrovui. Iš techninės pusės buvo siekiama fotomontažą sukurti taip, kad nerealūs dalykai atrodytų įtikinamai. Buvo griežtai laikomasi autorių teisių apsaugos reikalavimų, todėl montažams buvo naudojamos tik autorių darytos nuotraukos arba imamos iš interneto nepažeidžiant autorių teisių“, – pasakojo Grafinių sistemų katedros lektorė dr. Rytė Žiūrienė, vadovavusi „Skaitmeninės fotografijos technologijų“ studijų dalykui, kuriam ir buvo rengiami šie studentų darbai.

VGTU Fundamentinių mokslų fakulteto Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programos trečiakursių kursinių darbų paroda veikia VGTU Saulėtekio rūmuose. Studentų darbus kviečiame pažiūrėti nuotraukų galerijoje.

VGTU inf.

Komentarai