Top Baneris

Verslo centras „Green Hall 3“: nuomos sandoris įvyko

2018 rugpjūčio 2 d.
„Green Hall 3“
„Green Hall“ slėnis. Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

2019 metų vasarą verslo centre „Green Hall 3“ Vilniuje įsikurs pasaulinės elektroninės komercijos įmonės komanda. Bendrovė pasirašė sutartį dėl viso 4 aukštų 2844 kvadratinių metų pastato nuomos. „Green Hall 3“ vysto SBA įmonių grupės nekilnojamojo turto inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, kuri į verslo centrą investuos apie 9 mln. eurų. Iš viso į „Green Hall“ verslo slėnį Vilniaus Žvėryno rajone bus investuota virš 42 mln. eurų.

„Vystant viso „Green Hall“ slėnio strategiją nepabijojome keisti nusistovėjusios rinkos praktikos – statyti pastatą dar neturėdami nuomos sutarčių. Verslo prasme tokia strategija yra gana rizikinga ir brangi, tačiau mes principingai laikomės savo strategijos vystyti unikalius architektūriškai ir technologiškai pažangius pastatus, skirdami ypač daug dėmesio jų integracijai į supančią aplinką. Sutarties pasirašymas su pasauline bendrove ir visi „Green Hall“ slėnio rezidentai rodo, kad mūsų pasirinktas kelias pasitvirtino – mus renkasi socialiai atsakingos ir į inovacijas orientuotos bendrovės“, – komentuoja „Urban Inventors“ generalinis direktorius Lionginas Šepetys.

Verslo centras „Green Hall 3“. Projekto vizual.

Verslo centras „Green Hall 3“. Projekto vizual.

„Green Hall 3“ suprojektuotas taip, kad kiekviena darbo vieta būtų apšviesta kokybiškos natūralios šviesos, kas teigiamai veikia darbuotojų savijautą ir efektyvumą. Fasado pasvirimas yra ne tik architektūrinis sprendimas, jis užtikrina dalinę saulės kaitros kontrolę ir energinį naudingumą – taip pastatas naudos mažiau energijos vėsinimui. Kaip ir „Green Hall 2“, taip ir naujajame pastate bus naudojamas geoterminis šildymas, kuris pripažintas ekologiškiausiu šildymo būdu. Po pastatu bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. „Green Hall 3“ architektai – Danijos bendrovė „Arrow architects“ lietuviai „Archinova“. Šie architektai kūrė ir „Green Hall 2“ verslo centrą.

Sandoriui tarpininkavusios tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ Tarpininkavimo paslaugų grupės vadovė Jurgita Šilaikytė pabrėžia, kad Lietuvoje veiklą plečiančios tarptautinės technologijų kompanijos skatina plėtotojus vystyti aukščiausios klasės biurus. „Šiuo metu Vilniuje yra daugiau nei 604 tūkst. kv. modernios biuro erdvės, o vidutinis vakansijos rodiklis moderniuose biuruose 2018 m. antrą ketvirtį siekė vos 2,6 proc. – tai yra vienas mažiausių rodiklių Europoje. Prie jo reikšmingai prisideda technologijų įmonės, užimančios jau beveik trečdalį modernios biuro erdvės mieste. Aktyviai konkuruojant dėl talentingiausių darbuotojų, jiems būtina pasiūlyti ir šiuolaikines darbo sąlygas, o „Green Hall 3“ atitinka aukščiausią biurui keliamą kokybės kartelę “, – teigia J. Šilaikytė.

Verslo centras „Green Hall 3“. Projekto vizual.

Verslo centras „Green Hall 3“. Projekto vizual.

Su „Green Hall 3“ projektu bus baigtas verslo slėnio „Green Hall“ formavimas. „Buvome vieni pirmųjų, kurie prisikvietėme garsius užsienio architektus kurti Lietuvoje. Šiandien ne tik didžiuojamės, kad su Lietuvos ir užsienio specialistų komandomis sukūrėme pažangius pastatus, kartu džiaugiamės, kad ir kitos bendrovės investuoja į kokybę ir taip kuria naujus modernios Lietuvos miestų veidus. Mūsų veiklos kryptis ir toliau lieka aiški – pasaulinio lygio pastatai, kurie diktuoja šiuolaikinės architektūros madas ir kuria pridėtinę vertę nuomininkams“, – sako „Urban Inventors“ generalinis direktorius L. Šepetys.

10 tūkst. kvadratinių metrų verslo centras „Green Hall 1“ atidarytas 2009 metais, į jį investuota virš 15 mln. eurų. Į beveik 9 tūkst. kv. metrų „Green Hall 2“ investuota 18 mln. eurų, jis pradėjo veikti 2017 m.

Verslo centras „Green Hall 3“. Projekto vizual.

Verslo centras „Green Hall 3“. Projekto vizual.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video