Top Baneris

„Vakarų medienos grupė“ Naujojoje Akmenėje statys daugiabučius savo darbuotojams

2021 spalio 13 d.
vakaru medienos grupe
VMG medienos drožlių plokščių gamykla.
Pasidalykite straipsniu

„Vakarų medienos grupė“ (VMG) Naujojoje Akmenėje planuoja statyti daugiabučių kvartalą, kuris bus skirtas įmonės darbuotojams. Iš viso 6 ha sklype turėtų atsirasti apie 500 butų, rašo portalas 15min.lt.

Projektas yra koncepcijos rengimo stadijoje ir ieškomas investuotojas, portalui patvirtino Akmenės rajono meras ir bendrovė. Jo vertė – apie 35 mln. Eur.

„Investuotojai mato, kad į tas gamyklas yra sunku prisivilioti žmonių, nes darbuotojus gundo ne tik atlyginimas, bet ir gyvenamoji aplinka“, – portalui sako Vitalijus Mitrofanovas, Akmenės rajono meras.

Pasak jo, Akmenės rajone per artimiausius trejus metus ketinama sukurti apie 1.000 naujų darbo vietų.

Pernai Akmenės laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pradėjo veikti VMG medienos drožlių plokščių gamykla, į kurią investuota 146 mln. Eur. Anot Egidijaus Mockaus, VMG grupės generalinio direktoriaus, šiemet darbo vietų skaičius šioje gamykloje išaugs iki 170.

„Greta šios gamyklos baigiame statyti korpusinių baldų gamyklą, kuriame dar 500 naujų darbo vietų“, – teigia jis.

V. Mitrofanovas taip pat užsiminė, kad teritorijoje be 30 daugiabučių ketinama statyti prekybos centrą ir naują viešbutį, tačiau VMG apie tai nekalba.

Skelbiama, kad siekiant pritraukti naujų investuotojų, į Akmenės LEZ infrastruktūros plėtrą artimiausiais metais ketinama investuoti daugiau kaip 3 mln. Eur.

Teritorijoje planuojama sukurti papildomų susisiekimo galimybių geležinkeliu, keliais, įdiegta kitų sprendimų, didinsiančių jos patrauklumą investuotojams. Taip pat planuojama prie LEZ teritorijos prijungti naują beveik 10 ha žemės sklypą.

 

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video