Top Baneris

Užbaigtas verslo centras „Domus Pro“

2017 lapkričio 8 d.
„Domus Pro“
Verslo centras „Domus Pro“. „Conrestos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiaurės vakarų sostinės dalyje nuolat kylančių daugiabučių panoramoje – ir naujas biurų pastatas. Duris čia atvėrė modernus 6 aukštų verslo centras. Šis projektas – baigiamasis 2013 m. pradėto komercinio komplekso „Domus Pro“ plėtros etapas. Projekto vystytojas – „TK Development Lietuva“, statybos darbus vykdė „Conresta“.

Beveik 5000 kv. m ploto verslo centras šiuo metu yra beveik užpildytas, netrukus jame įsikurs biuro baldų lyderiai Lietuvoje – įmonė „Narbutas“, automobilių parkų finansavimo ir valdymo paslaugų teikėjai „ALD Automotuve“ transporto bendrovė „Baltic Consol Line“, „Kiwa Inspecta“, „Pristis“, „EVS Group“ ir kitos įmonės.

Pasak „TK Development Lietuva“ direktoriaus Rapolo Latvio, projektas buvo įgyvendintas siekiant sukurti ne tik biurų pastatą, bet ir visą paslaugų kompleksą, skirtą žmonėms, kurie darbą nori lengvai suderinti su laisvalaikiu.

Verslo centras „Domus Pro“. „Conrestos“ nuotr.

„Tokiame mieste kaip Vilnius tiesiog pastatyti modernų verslo centrą nepakanka – vystytojai turi pagalvoti apie aplinkos kuriamą pridėtinę vertę. Todėl didžiausią dėmesį skyrėme tam, kad šis komercinis kompleksas padėtų žmonėms taupyti jų laiką. Juk nė vienas mūsų nenori didžiąją dalį dienos praleisti spūstyse keliaujant iš vienos miesto dalies į kitą – būtent to išvengti padės patogi „Domus Pro“ lokacija bei kokybiška infrastruktūra. Čia pat įsikūręs sporto klubas, pirtis, baseinas, restoranai, prekybos centras, veterinarijos patalpos“, – verslo centro privalumus vardija R. Latvis.

„Džiaugiamės, kad prisidėjome prie tokio kompleksiško ir visiems nuomininkų poreikiams patenkinti suprojektuoto verslo centro statybų. Be to, kad užsakovui pavyko visas reikiamas paslaugas sutelkti vienoje vietoje, norėčiau paminėti ir statinio tvarumą. Įgyvendinant projektą naudojome tik Lietuvoje sertifikuotas medžiagas, verslo centras pastatytas pagal tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM, pasižymintį aukščiausiomis technologijomis, funkcionalumu bei mažesnėmis eksploatavimo išlaidomis, garantuojančiomis puikias paslaugas tausojant gamtą ir darbuotojų sveikatą“, – apie projektą kalbėjo jį stačiusios įmonės „Conresta“ direktorius Lukas Laukaitis.

Verslo centro „Domus Pro“ architektūra moderni, konstrukcijose dominuoja betonas ir šiuolaikiška, urbanistinė aplinka. Jame įrengta erdvi terasa ir 2 aukštų požeminė automobilių aikštelė.

Verslo centras „Domus Pro“. „Conrestos“ nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video