Top Baneris

Užbaigtas daugiabutis Valakampiuose

2019 sausio 15 d.
„Rato2“
Projekto „Rato2“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Prestižiniame sostinės mikrorajone namų ieškantiems gyventojams – nauja galimybė. Sausio mėnesį baigiamas statyti ir visuomenei pristatomas jaukus 13 butų projektas „Rato2“. Projekto autorių teigimu, būstai skirti žmonėms, svajojantiems apie įperkamus namus išskirtinėje sostinės vietoje, o pagrindinis projekto ypatumas – darna su aplinka.

Kompaktiškas skandinaviško tipo trijų aukštų pastatas Rato g. 2 suprojektuotas taip, kad organiškai įsilietų į šioje Valakampių vietoje vyraujantį mažaaukštės architektūros ansamblį. Kurortinės aplinkos pojūčiui sustiprinti namo eksterjerui pritaikyta natūralaus medžio apdaila.

Sostinės gyventojai galės rinktis iš 30-67 kv. m ploto vieno, dviejų, arba trijų kambarių butų. Taip pat numatyta galimybė sujungti du butus ir taip papildomai išplėsti įsigyjamų namų erdvę. Būstai yra šviesūs, funkcionaliai išplanuoti bei turi po erdvų balkoną arba terasą su natūralios kvėpuojančios medienos apdaila. Kiekvienam namų ūkiui numatytas autonominis grindinis šildymas. Naujakurių patogumui taip pat įrengtos automobilių parkavimo vietos bei sandėliukai, uždarame kieme įkurta vaikų žaidimo aikštelė, o gyventojų privatumą saugos vaizdo kameros. Įgyvendinant „Rato2“ projektą, nuo pat pradžių užsibrėžta išsaugoti sklype augančias dideles pušis, todėl pastatas natūraliai įsilieja į ekologišką aplinką.

Projekto vadovės Ilmos Stasiulytės teigimu, Valakampiai yra žaliausia ir vilniečių itin mėgstama sostinės vieta, tačiau iki šiol šioje miesto dalyje labai trūko komfortiškų mažesnės kvadratūros butų už racionalią kainą: „Rato2“ užpildo svarbią rinkos spragą, nes įgalina pusiausvyrą tarp didelio miesto tempo ir poilsio prestižinėje vietoje. Be to, projektas yra praktiškai pabaigtas. Užuot rinkęsi NT „iš popieriaus“, žmonės gali patys atvykti ir objektyviai įvertinti kiekvieno buto privalumus“, – teigia projekto vadovė I. Stasiulytė.

Numatoma vidutinė būsto kaina projekte „Rato2“ – 2450 eurų už kv. m. NT vystytojai „Agerista“ į „Rato2” statybas iš viso investavo beveik 1,3 mln. eurų. „Rato2“ projekto vadovė Ilma Stasiulytė anksčiau vadovavo „Naujosios Anglijos“, „Gvazdikų namai“ ir kt. projektų pardavimui.

Projekto „Rato2“ vizual.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video