Top Baneris

Utenoje ES lėšomis bus nupirkta ir įrengta 10 socialinių būstų (1)

2024 vasario 13 d.
socialinis bustas Utenoje
Asociatyvinė Unsplash nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Utenos regione už 900 tūkst. eurų bus nupirkta ir įrengta 10 socialinių būstų, kuriuose apsigyvens daugiavaikės šeimos, neįgalieji bei jų šeimos nariai.

Kaip antradienį pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM), Europos Sąjungos (ES) lėšomis finansuojamas projektas leis būstuose apsigyventi mažiausiai 38 socialiai pažeidžiamiems asmenims.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, būstai bus perkami ir įrengiami jau esamuose daugiabučiuose, jiems įsigyti bus skelbiami viešieji pirkimai.

Kaip teigiama VRM pranešime, įsigyti būstai turėtų patenkinti visą savivaldybės poreikį daugiavaikėms šeimoms apgyvendinti bei padidins būsto prieinamumą asmenims su negalia.

„(…) iki 2027 m. planuojama įsigyti daugiau nei 300 socialinio būstų ir patenkinti beveik visą regione šiuo metu esantį socialinio būsto poreikį“, – pranešime sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Kaip pažymi VRM, tai yra pirmasis 2022–2030 metų Regionų plėtros programos lėšomis finansuojamas projektas.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Regina

    2024-03-21, 10:25  

    labas ir as stovui eile del cocelino busto .jau 6 metai dabar sunkai vaikstau .skauda abi kojas gaunu antra grupe ar griet gausu coceli buta .givenu pas mama

Rekomenduojami video