Top Baneris

Unikalūs kupoliniai statiniai daugiabučių bendruomenėms ir prekybos centrams

2021 rugsėjo 14 d.
vikinddome kupolai
„VikingDome“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„VikingDome“ kuria unikalias kupolines struktūras, transformuojančias viešąsias erdves. Įmonė turi ką pasiūlyti biurų ir privačių namų kvartalų vystytojams bei miestų landšafto kūrėjams.

„VikingDome“ modernios kupolinės konstrukcijos puošia stogo terasas Paryžiuje, prieplauką Osle ir daugelį kitų objektų įvairiuose pasaulio kampeliuose. Vienas gražiausių Lietuvos pavyzdžių – „Eikos“ vystyto „Namų pynės“ projekto stogo terasa Vilniuje, kurioje įkurdinti du „VikingDome“ stikliniai kupolai, tapę bendruomenės susibūrimų vieta.

Įvairios kupolinės struktūros nėra naujovė užsienio viešosiose erdvėse – kupolai įkurdinami išnaudojant daugiabučių stogus ir vidinius kiemelius, paverčiant juos jaukumo oazėmis. Kupolinė statyba pasižymi adaptyvumu prie landšafto, kupolai gali būti įrengiami ant esamų konstrukcijų, panaudojant jas kaip bendro laisvalaikio ar pramogų erdves.

VikingDome kupolai

Išskirtinis prekybos centrų interjerų ir vidinių kiemų mažosios architektūros elementas

Kupolų konstrukcijos universalumas leidžia juos pritaikyti bet kokioms reikmėms ir bet kuriam sezonui. „VikingDome“ konstrukcijos tarnauja kaip lauko ir vidaus statiniai: viešojo transporto stotelės, modernios rūkymo erdvės, ekspoziciniai stendai prekybos centrų interjeruose ar biurų susirinkimų kambariai – galimybės yra neribotos.

Neabejotinai didžiausią dėmesį patraukia berėmiai „VikingDome“ „AURA Dome“ prekės ženklo kupolai. Skaidrūs kupolai pasižymi estetiškumu, tad dažnai virsta stilingais šventiniais miestų aikščių ir parkų akcentais, jaukiais lauko arba prekybos centrų restoranais ar kavinukėmis.

VikingDome kupolai
VikingDome kupolai
VikingDome kupolai
VikingDome kupolai
VikingDome logo

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video