Top Baneris

Unikalių renginių serijoje pristatė ateities vonios kambarius

2021 balandžio 28 d.
IdealStandard TogetherWorldTour Amb2 LindaX Joy
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„Ideal Standard International“ pristatė pirmą iš unikalių teatriliškų renginių, kuriame sujungiamas dizainas, menas ir architektūra. Balandžio 21 d. Milane vykęs renginys savo kūrybiškumu ir inovatyviomis idėjomis paskatino dalyvius apsvarstyti interjero dizaino poveikį šiuolaikiniam gyvenimui.

„Ideal Standard“, sukurtas „Together World Tour“, yra renginių ciklas, susietas su šešiais žymiais miestais. Kiekviena vieta suteikia unikalų vaizdinį ir kultūrinį foną naujos prekės ženklo produktų kolekcijos pristatymui. Naudodamas intriguojantį kino skaitmeninį formatą, kiekvienas serijos renginys unikaliai sujungia kultūros ir gyvenimo būdo tendencijas su architektūra ir dizainu.

Kalbėdamas apie „Together World Tour Series“, „Ideal Standard“ generalinis direktorius Torstenas Türlingas sakė: „Mes norėjome sukurti savo klientams įspūdingą patirtį, kuri iš tikrųjų paskatintų novatoriškas mintis apie vonios kambario dizainą. Didžiuojamės sukaupta patirtimi kuriant dizaino naujoves vonios kambario pramonėje, o „Together World Tour“ turi unikalų teatro formatą, leidžiantį atgaivinti kai kuriuos naujausius mūsų asortimento gaminius. Šios naujos linijos sujungia šiuolaikinius dizaino principus su elementais iš mūsų žymiausių kūrinių, kad sukurtų produktus, kurie padėtų formuoti ateities vonios kambarius.“

Kūrybiškas ir naujas idėjas skatinantis renginys balandžio 21 d. Milane pažymėjo viso turo pradžią. Renginyje buvo užfiksuota Milano tapatybė ir kultūrinė energija, tyrinėjant žymiausius miesto pastatus, pabrėžiant įgimtą dizaino, architektūros ir kultūros ryšį. Nuo šeštojo dešimtmečio „Ideal Standard“ įsitvirtinęs Milano dizaino pavelde ir tai atsispindi per santykius su žymiausiais architektais, tokiais kaip Gio Ponti ir Achille Castiglioni. Tęsiant kelionę į miesto kultūrinį gyvenimą, renginyje taip pat vyko pokalbiai apie šiuolaikinį dizainą ir vonios kambario dizaino ateitį, taip pat buvo suteikta išskirtinė galimybė susipažinti su nauja „Ideal Standard“ kolekcija „Linda-X“.

IdealStandard TogetherWorldTour Amb1 LindaX Joy
IdealStandard TogetherWorldTour Closeup1 LindaX Joy

Tarsi duoklė 1977-ųjų kolekcijai „Linda“, kurią sukūrė A. Castiglioni, nauja, originaliosios įkvėpta kolekcija „Linda-X“, kurią sukūrė „Ludovica + Roberto Palomba“, pažymi viso prekės ženklo kultūrinį paveldą, kartu įtraukiant šiuolaikines idėjas tam, kad būtų sukurtas novatoriškumas, atspindintis vonios dizaino ateitį.

„Ši kolekcija kilo iš noro pagerbti „Ideal Standard“ DNR, kartu žvelgiant į ateitį, – sakė Roberto Palomba. – Mums tai reiškė istorinės kolekcijos analizavimą ir dizaino permąstymą su atnaujinta vizija. Kai pasirenkate modelį, kuris jus įkvepia, jūs taip pat renkatės vertybes, kurioms jis atstovaujama, ne tik fizinį dizainą. Mes tvirtai tikime, kad nesenstančio dizaino pagrindas grindžiamas vertybėmis, o ne tendencijomis, ir tai mums ypač svarbu kalbant apie „Linda-X“.

Architektūra, dizainas, technologijos ir ekologiškumas yra pagrindiniai šios kolekcijos principai. Kolekcija „Linda-X“, apimanti tiek praustuvių, tiek elegantišką vonios dizainą, išsiskiria lengvumu, kuris yra minimalistinis ir švarus, tačiau sukurtas taip, kad turėtų dramatišką poveikį.

Vienas pagrindinių šios kolekcijos vizualinių elementų yra itin ploni praustuvės kraštai. „Linda-X“ gaminamas iš unikalaus keramikos mišinio „Diamatec®“, kuris leidžia sukurti yra ne tik dailią keramiką, kuri yra estetiškai patraukli, bet ir užtikrina papildomą ilgaamžiškumą bei sumažina žaliavų naudojimą gaminant. Rezultatas yra kūrinys, atitinkantis šiuolaikinio dizaino lūkesčius: tvarumą ir grakštumą.

Platforma, ant kurios stovi plautuvė, yra pagrindinė dizaino dalis, suteikianti įspūdį, kad ji yra beveik besvorė ir tarsi sklendžianti, kartu sukuriant erdvę tausojantį sprendimą šiuolaikinio gyvenimo būdo poreikiams, nes tai reiškia, kad galite pastatyti plautuvę ant siaurų baldų.

IdealStandard TogetherWorldTour Amb3 LindaX Joy
IdealStandard TogetherWorldTour Closeup2 LindaX Joy

„Linda-X“ plautuvės yra 5 dydžių (nuo 45 iki 75 cm) ir dviejų apdailų (blizgios baltos ir šilko baltos). Joms idealiai tinka čiaupų kolekcija „Joy“, taip pat sukurta „Ludovica + Roberto Palomba“.„Joy“ elementai atrodo labai skirtingai, bet taip pat traukia akį. Dizainas kilo iš noro sukurti lygų ir ištisinį paviršių, todėl gaunamas švarus ir modernus vienetinis žalvario dirbinys. Šis gaminys buvo sukurtas taip, kad būtų universalus, nes jis tinka tiek kvadratinei, tiek apvaliai keramikai. Tai kūrinys, puikiai pritaikomas skirtingose erdvėse. Keturi jo apdailos elementai (chromas, sidabras, šukuotas auksas ir magnetinė pilka spalva) atspindi čiaupo formą ir siekį sukurti tvirtą estetinį pareiškimą. Tvarkingą dizainą papildo vandens taupymo funkcija „Eco Flow“, kuri sumažina vandens suvartojimą iki 5 l/min.

Kita „The Together World Tour“ stotelė yra Berlynas birželio 16 d., paskui pasirodymai Londone, Paryžiuje, Dubajuje ir Šanchajuje. Kiekvienas renginys, išverstas į keturias kalbas, bus transliuojamas skaitmeninėje platformoje www.togetherworldtour.com, kur galima stebėti praėjusius renginius, registruotis būsimiems renginiams ir prieiti prie išskirtinio turinio, sukurto kiekvienam iš miestų, bei naujų kolekcijų.

Apie „Ideal Standard International“ „Ideal Standard International“ yra viena pirmaujančių pasaulyje gyvenamosioms, komercinėms ir sveikatos priežiūros erdvėms pritaikytų aukštos kokybės vonios įrangos gamintojų. Privačioje įmonėje, kurios būstinė yra Briuselyje, Belgijoje, dirba beveik 8500 žmonių, įmonei priklauso 11 gamyklų, aptarnaujančių daugiau nei 60 šalių visoje Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje. Naudodama naujausias technologijas ir dirbdama su pasaulinio lygio dizaineriais, įmonė sutelkia dėmesį į inovatyvių vonios kambario sprendimų kūrimą įvairiose produktų kategorijose, įskaitant vonios keramiką, čiaupus ir furnitūrą, vonias ir sveikatingumą bei baldus ir aksesuarus. Jos produktai parduodami su tokiais stipriais tarptautiniais ir vietiniais prekių ženklais kaip „Ideal Standard“, „Armitage Shanks“ (JK), „Porcher“ (Prancūzija), „Ceramica Dolomite“ (Italija) ir „Vidima“ (Rytų Europa).

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video