Top Baneris

„Twitter“ patraukta į teismą dėl už patalpas Londone nesumokėto nuomos mokesčio

2023 sausio 25 d.
twitter bustine
Unsplash nuotr.
Pasidalykite straipsniu

  • Generalinis direktorius Elonas Muskas įsigijęs „Twitter“ iš karto atleido pusę darbuotojų ir, kaip pranešama, nustojo mokėti už biurų patalpų nuomą.
  • „Twitter“ San Fransisko būstinės patalpų savininkė padavė į teismą bendrovę dėl tariamai nesumokėtų beveik 6,8 mln. JAV dolerių.

BNS

Londone esančio „Twitter“ biuro patalpų savininkė antradienį pranešė paduodanti socialinių tinklų milžinę į teismą dėl nesumokėto nuomos mokesčio.

Bendrovė „Crown Estate“, užsiimanti žemės sklypų ir nekilnojamojo turto valdymu, pranešė inicijavusi teisminį procesą Aukštajame teisme dėl įsiskolinimo už biuro patalpų, esančių netoli „Piccadilly Circus“ sankryžos ir miesto erdvės, nuomą.

Nuomotojos atstovas teigė, kad anksčiau buvo susisiekta su „Twitter“ ir šiuo metu vyksta diskusijos su įmone.

„Twitter“ iš karto neatsakė į prašymą pateikti komentarą.

Įmonių „Tesla“ ir „SpaceX“ generalinis direktorius ir milijardierius Elonas Muskas praėjusių metų spalį įsigijo „Twitter“ už 44 mlrd. JAV dolerių.

Jis iš karto atleido pusę darbuotojų ir, kaip pranešama, nustojo mokėti už biurų patalpų nuomą, siekdamas surinkti lėšų po to, kai prisiėmė didžiules skolas, kad nupirktų įmonę.

Leidinys „The San Francisco Chronicle“ pirmadienį pranešė, kad „Twitter“ San Fransisko būstinės patalpų savininkė padavė į teismą bendrovę dėl tariamai nesumokėtų beveik 6,8 mln. JAV dolerių nuomos mokesčio už gruodį ir sausį.

„Twitter“ turi biurą Londono Air gatvėje esančiame komplekse „Air W1“, priklausančiame NT bendrovei „Crown Estate“.

Pasak „The Daily Telegraph“, „Twitter“ ženklai ir logotipai buvo pašalinti nuo pastato, tačiau vienas personalo narys teigė, kad įmonė vis dar neišsikėlusi.

Įmonių registre nurodyta, kad „Twitter UK“ pradėjo naudotis patalpomis 2014 metais ir čia yra įregistravusi savo būstinės adresą.

„Crown Estate“ yra savarankiškai valdomas žemės, NT ir kitų monarchijai priklausančio aktyvų portfelis.

Jo komercinės pajamos atitenka iždui, o monarchas kasmet gauna 15 proc. siekiančią pelno dalį.

„Crown Estate“ teigimu, Londono centre jai priklauso 241 550 kvadratinių metrų biurų patalpų. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video